Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Veletek történt már ilyen?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek történt már ilyen?

Figyelt kérdés

FIÚKhoz a kérdésem: Fiúk, veletek történt már olyan, hogy megöleltetek egy lányt, és felállt kozben a farkatok? Nem szimplán baráti ölelésre gondolok, hanem hogy pl a barátnőtökkel? Ciki volt? Észrevette a lány? Mit reagált?


LÁNYOKhoz a kérdésem: Lányok, történt már olyan, hogy amikor megöleltétek a barátotok felállt a farka? Ő észrevette, hogy ti észrevettétek? Mit reagáltatok rá? Írjátok hogy hány évesek voltatok, privárban is írhattok, ha kíváncsiak vagytok, én is leírom, hogy velem mi volt. Előre köszönöm, ha írtok, puszi



2017. okt. 8. 21:05
 1/9 anonim ***** válasza:

bárkivel előfordul..

első barátommal mikor még csak talákozgattunk és átmentem egyszer filmezni (nem történt semmi) feküdtünk az ágyon magához ölelt szorosan és hát nagyon éreztem hogy áll neki. nem mondtam rá semmit természetes dolog :D

én akkor 17 voltam ő meg 24

2017. okt. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Uu, nem volt fura ekkora korkulonbseggel nala lenni a lakasan? Amugy koszonom a valaszt
2017. okt. 8. 21:15
 3/9 anonim ***** válasza:
jaja, volt ilyen, nem is egyszer. Eszrevettem, de csak elmosolyodtam. :D
2017. okt. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
ja, 15 voltam/vagyok. (:
2017. okt. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Konkrétan öleléstől tudtommal még nem vagy csak nem vettem észre, mert mással voltam elfoglalva közben :P
2017. okt. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
első vagyok. nem nem volt furcsa. türelmes volt velem, sose erőltetett semmit ha nem akartam :)
2017. okt. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az én barátomnak a mai napig feláll, ha megölel. És én mindig észreveszem,ő is tudja, hogy érzem, nálunk ez egyáltalán nem ciki, sőt nagyon jó érzés nekem mint nő, mert tudom, hogy kíván, hogy szeret. El lehet poénkodni egy ilyen jelenetet, persze csak ízlésesen. Semmi ciki nincs ebben.
2017. okt. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Volt. Nem vette észre olyan kicsi.
2017. okt. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
En 15evesen amikor megcsak talalkozgattunk a baratommal es mondta h mar volt amugy h csok kozben allt neki. En meg igy tokre meglepodtem mert 15voltam tehat meg nem volt szexualis elmenyem egyaltalan. Es aztan kovi randin ahogy csokoloztunk mondom tuti most is all mert ereztem es felhuzta a felsojet (mert ilyen hosszabb felso volt rajta) hogy a gatyajan keresztul latszik-e hogy all neki. De mivel feljebb huzta a felsojet egy picit ki latszott a hegye a gatyajabol. Igazabol nagyon megijjedtem nem tudtam hova rakni a helyzetet. Es bepanikoltam mert meg nem lattam elotte nagyon faszt (max ilyen chatrouletten, unokaocsemet)
2017. okt. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!