Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ti elmondtátok valamikor is...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elmondtátok valamikor is osztálytársnak/barátnak, ha tetszett nektek valaki?

Figyelt kérdés
Vagy csak kitalálták a viselkedésetekből iránta vagy még azt sem??
2017. okt. 8. 23:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Általában ironikusan adtam elő, a válaszból sok mindent le lehetett szűrni.
2017. okt. 8. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
En mindig mindenkivel megbezzeltem ki kinek tetszik en is elmondtam hogy melyik lany jon be annyi kulonbseggel hogy aki nekem tetzett annakis elmondtam :)
2017. okt. 9. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én a legjobb barátnőmnek sem mondtam el egy évig, hogy bejön egy osztálytársunk, mert attól féltem, hogy neki is tetszik, vagy hogy kinevetne. (A srácot nem sokan tartották főnyereménynek, hogy szépen fogalmazzak...) Aztán egy év múlva vettem a bátorságot és elmondtam. Sok előnye volt, a segítségével majdnem össze is jöttünk, hisz kiderült hogy bejövök a srácnak. Viszont egy kicsit bele is kontárkodott a barátnőm, pl a szívrohamot hozta rám, amikor majdnem kikotyogta valakinek a titkot:D A legfőbb baj viszont az volt, hogy amikor már kiderült a kölcsönös tetszés, nagyon erőltette hogy jöjjünk össze, amitől a srác beijedt...


Azóta is a majdnem járás szinten vagyunk a sráccal, (pedig már vagy egy éve volt), de nagyon sokat köszönhetek a barátnőmnek.


Most meg már gimibe járok, és mivel még mindig e körül a srác körül forog az életem, elmondom az ottani barátaimnak, mert itt már külsősnek számít.:)


Ha azért kérdezted, mert nem tudod hogy elmondd-e a barátaidnak, azt ajánlom hogy a legjobbnak mindenképp, mert a barátok sokat tudnak segíteni, támogatnak.


(Ja és nálam arról szó sem volt, hogy maguktól rájöttek volna, elég jól álcáztam:D)

2017. okt. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Többé soha. Nem hiányzik a barátnőim vihogása, meg az h nagy szemeket meresszenek, ha éppen beszélgetek a kiszemeltemmel... csak kiderül idő előtt, mert a lányok úgyse tudnak titkot tartani
2017. okt. 11. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!