Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mindenki megtalálj...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mindenki megtalálja a boldogságot?

Figyelt kérdés

Igazából soha semmi jó nem történik! Hiába keresem a jót nem találom! Valahogy mindig minden elrontódik, sosincs szerencsém! Se a szerelemben, se a családommal kapcsolatban (Vertek, mindig megbántanak, leszólnak, nem érek semmit, egy nulla vagyok..stb..) se semmiben..Kész csődtömeg vagyok.!

Leszek én valaha boldog?



2017. okt. 9. 01:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem igen. :) Mégha a családoddal nem is javul a kapcsolatod, életed szerelmét biztosan meg fogod találni.
2017. okt. 9. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A 12 éves kislányok úgy gondolják, hogy igen, de aki kinőtt a mesekönyvekből az tudja, hogy bár sokan igen, kivétel mindig van.
2017. okt. 9. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem mindenki :) en sem mondanam magam 100% osan boldognak es szerintem nem is leszek az :D parom sosem lesz mert nem vagyok az az igazan ismerkedos szoval csak annyira lehetek boldog amennyire a penzem engedni fogja :D (nem prostizasra ertettem)
2017. okt. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenki megtalálja egyszer. Előbb vagy utóbb, De mindenki.
2017. okt. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem, nem mindenki találja meg a boldogságot, lehet hogy te se fogod megtalálni.
2017. okt. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mivam te negatív..Az írásod alapján vagy kár örömes vagy, vagy pedig rossz akaró, vagy pedig motiváció hiányban szenvedsz..Csak a rosszra gondolsz.. mivel nem találtad meg a boldogságod így nem is hiszel benne...De ilyen hozzá állással tuti nem leszel boldog az életedben ember.. Mindennek eljön az ideje.. Hidd csak el.. a rossznak is (pl halál) De a jónak is (pl boldogan éled az életed azzal akit szeretsz) Ennyit erről.Akinek van valami kifogása vagy kötegedni szeretne az írjon privátot bátran, szivesen várni fogom
2017. okt. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!