Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy szerezzem meg egy olyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szerezzem meg egy olyan lany szivet aki fiukra haver kent tekint es szeret fius cuccokba jarni?

Figyelt kérdés

Ugy ertem nem az a tipikus lany meg nem volt pasija es nagyon fiua.


En18 o 19eves



2017. okt. 9. 21:30
 1/7 anonim válasza:

Hát ne azték módon. :D

Legyél neki te is haver, és te segíts neki rájönni, hogy nem fiúból van. Csak apró doldokra gondolok, ne erőltesd rá magad, attól csak elidegenedik. Nekem se volt még senkim, egyenlőre nem is hiányzik, és ha valaki próbálkozna, páros lábbal rúgnám ki. De ha barátságból lenne szerelem, azt el tudnám képzelni.

18L

2017. okt. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy leszbikus es akkor sosem kapod meg a szivet
2017. okt. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Az a baj h szerintem neki se kell meg egy olyan barat de en halalosan szerelmes vagyok bele es nem tudom mi fenet tudnek csinalni..

:S

2017. okt. 9. 22:36
 4/7 A kérdező kommentje:

Vagy lehet csak arra var h ne olyan sracok kozelitsek meg akik csak kurni akarnak...nem tudom...


Ez a legszarabb az egeszben az egy helyben allas...csak a ketelkedes:c

2017. okt. 9. 22:39
 5/7 anonim ***** válasza:
A normális fiúra vár. Nem akarja, hogy összetörjék a szívét, ezért mindenkire csak barátként tekint. Simán lehet hozzá is kózeledni, türelemmel :)
2017. okt. 10. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nagyon fiús? Akkor leszbikus.Te meg buzy vagy....
2018. jan. 15. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Utolsó, ez meg mi??? 😅😠
2019. szept. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!