Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ti mit tennétek a helyemben?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a helyemben? Mit kellene csinálnom?

Figyelt kérdés

Ez az első évem a középsuliban, 9.es vagyok. Megtetszett nekem egy lány az osztályban, s szeretném elhívni valahova, h jobban megismerjem. Viszont az van, hogy eddig nem nagyon beszéltem vele egy "szia-n" , meg egy két sulis dolgon kívül (pl:. h milyen óra lesz, vagy éppen hol tartják azt). Egyébként én egy kicsit félősebb vagyok - persze nem az a nagyon visszahúzódó, inkább csak ebben a témában - s elhatároztam, h most majd elhívom a lányt. Viszont ezzel pont itt jön a baj, h nem beszéltem vele. Mi van, ha mondjuk elhívom jövőhét hétfőn, mondjuk h kedden este 5 körül talizunk, akkor kedden hogy néz ki az, h felé sem nézek, meg nem beszélek vele? Meg akkor vegyük azt, h beszélek vele. De akkor is, mit? - mert egyébként tudnék vele beszélni. Az az egy baj van, h ott van a többi osztálytársam. S előttük nem nagyon "merek" a lánnyal beszélni. Kettesben vele már tudnék. Szóval mit tegyek?


Én 15 F ő 15L



2017. okt. 11. 19:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Hívd el péntek délután, mondjuk szombat. Hidd el, a suli hihetetlenül meg tudja változtatni az emberek viselkedését. Egy nyári nagyon jó barát, aki szeptember óta felém se néz, megtanított erre. Ha viszont elhívod, akaratlanul is kialakul kettőtök között a kapcsolat, ami ha jó sikerül, ha nem, soha nem fog eltűnni.

A téma hiánya nálam minden napos probléma, néha még a barátnőimmel is kényelmetlenül érzem magam, így ezügyben nem igazán tudok tanácsot adni, de így, az ismerkedés fázisában sok a lehetőség. Csak megkérdezed tőle, mi újság, aztán adja magát, hogy meséljetek magatokról. Az általános iskoláról, hobbikról, családról, problémákról stb.

Szerintem pénteken kéne elhívnod, másnap hétvégére. Ha azt vsinálod, amit mondasz, és az elhívás utáni napon kerülöd, nem szólsz hozzá, azzal nagyon - nagyon lejáratod magad. Számomra legalábbis végtelenül gyerekesnek tűnne ez a viselkedés. Viszont mit szólnál ahhoz, ha péntek délután hívnád el, másnap hétvégére? Akkor nem lenne ilyen probléma, hogy a "randi" előtt kerülnétek egymást, ráadásul szombaton több is a programlehetőség. Nem?

Mondjuk én, mint lány, lehet kissé furcsának találnám, ha egy random osztálytársam minden előzmény nélkül elhívna. Előtte talán kissé közeledni kéne felé, akár pár kedves mosoly erejéig. De én ezt nem tudhatom - te ismered , a te dolgod. Good luck!


14/L

2017. okt. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Bocs, az első mondat nem tudom hogy került oda, azt ignoráld :D
2017. okt. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ezt megfogadom! Köszi!
2017. okt. 12. 06:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!