Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszik egy lány az osztályomb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

KeszlerAa kérdése:

Tetszik egy lány az osztályomban, nagyon jó barátok vagyunk de nem tudom hogy én tetszek e neki vagy hogy ő akar e a barátságnál többet. Elmondjam neki hogy tetszik?

Figyelt kérdés
Szoval már nagyon sok mindenről beszéltem vele, nagyon megkedveltem, és azt tudom hogy most nincs pasija. De nem tudom hogy ő hogy gondol rám. Órán majdnem mindig egymás mellett ülünk és az ő lábát oda szokta nyomni az enyémhez, valamikor firkál a fuzetembe vagy a karomra. De akkor is úgy erzem hogy csak egy nagyon jó barátnak tart. Nem tudom mi lenne a legjobb ha elmondom neki hogy tetszik nekem vagy inkább várjak hogy valami kialakuljon?

2017. okt. 12. 17:24
 1/3 anonim válasza:
87%

Szia! Szerintem mondd el neki! :)

Az hogy odarakja a lábát a tiédhez, szerintem nagyon jó jel :)

Sok sikert! :)

(F/14)

2017. okt. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%

Szerintem megér egy próbát.

Ha úgy gondolod, hogy készen állsz elmondani neki akkor csak mondd el. Lehet, hogy ez lesz életed legjobb döntése! Használj ki minden alkalmat, hogy vele legyél és foglalkozz vele! 😉

2017. okt. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Attól félek hogy elmondom neki és elrontom a barátságot vele.

Végülis ma megölelt de teljesen nem tudom hogy ez baráti volt vagy annál több. De igen valószínüleg jo ötlet elmondani neki es megbeszélni.

2017. okt. 13. 19:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!