Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 18 éves fiú vagyok és nemtudom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

David100012 kérdése:

18 éves fiú vagyok és nemtudom hogy mi lenne a jó döntés most? Tehetetlennek érzem magam. Többi lent.

Figyelt kérdés

A barátnőmmel már több mint 1 éve együtt vagyunk.. és úgy érzem hogy szeretem is meg nem is :( ha itt van akkor nem kell ha nincs itt akkor meg kell tehát se vele se nélküle.

De a lényeg hogy együtt vagyunk és nem érzem túl jól magam... mindig van valami nyomás rajtam valamiért!!! De ha szakitanék vele azt meg sehogysem bírnám ki

Nem tudok bele gondolni sem hogy utána mással lesz..

Dió héjban ennyi...

Valaki tudna segíteni hogy mit tegyek ebbem a helyzetben könyörgöm???



2017. okt. 12. 20:25
 1/8 A kérdező kommentje:

Kihagytam hogy több mint 1 éve együtt vagyunk..

+ nekem ez az első komolyabb kapcsolatom

2017. okt. 12. 20:27
 2/8 anonim ***** válasza:
Csak birtokolni szereted őt. Natúr önzés, ha nem hagyod, hogy mással boldog lehessen, ha már veled nem tud. Mert nyilván ő se boldog így, hogy te nem...
2017. okt. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy pont olyan kérdés amire egyik felhasználó sem fog tudni válaszolni. Nem tudunk helyetted gondolkodni, és cselekedni.Gondolkozz el rajta, hogy szereted e. Ennyit tudok javasolni. Mi van ha ő is így van ezzel? Én is így voltam, bennem már csak a valakihez tartozni vágyás fogott. Viszont mikor kidobtak 8 hónap után napokig rosszul voltam. Viszont az-az egy év megérdemli a tiszteletet, hogy beszéljetek erről.
2017. okt. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Keveset írtam látom..

Tehat az van hogy barmit csinalhat a kapcsolatban.. amit szeretne.. nincs elkotelezve meg semmi ilyesmi amiben tudok abban segitek neki. Semmi olyanrol nincs szo hogy birtokolni is akarnam

2017. okt. 12. 20:38
 5/8 anonim ***** válasza:

"barmit csinalhat a kapcsolatban.. amit szeretne.."


A kapcsolatban. De azon kívül nem, mert "ha szakitanék vele azt meg sehogysem bírnám ki Nem tudok bele gondolni sem hogy utána mással lesz.. ", pedig "szeretem is meg nem is :( ... együtt vagyunk és nem érzem túl jól magam...".


Ezt értem birtoklás alatt.

2017. okt. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egy tökön rugás kell neked Ennyi csupán :D
2017. okt. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Figyelj én is így voltam!!

Mondtam a barátnőmnek nem érzem jól magam kénne egy kis szünet!

Majd elgondolkodtam azon szeretem e vagy nem?

És rájöttem hogy szeretem és nem szeretném elveszíteni és azóta is együtt vagyunk 8 hónap

Gondolkodj ell rajta hogy mennyire szereted ha a szemébe nézel majd rájössz én ezt tanácsolom


16 f

2017. okt. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Figyelj én is így voltam!!

Mondtam a barátnőmnek nem érzem jól magam kénne egy kis szünet!

Majd elgondolkodtam azon szeretem e vagy nem?

És rájöttem hogy szeretem és nem szeretném elveszíteni és azóta is együtt vagyunk 8 hónap

Gondolkodj ell rajta hogy mennyire szereted ha a szemébe nézel majd rájössz én ezt tanácsolom


16 f

2017. okt. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!