Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 14 éves lány vagyok. Tetszik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14 éves lány vagyok. Tetszik az egyik osztálytársam az iskolából már rég óta (oviban is a legjobb barátom volt). Tél óta valahogy többet érzek iránta. Nem tudom hogy mondjam el neki hogy tetszik? Egy kicsit félek.

Figyelt kérdés
2017. okt. 13. 19:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Kettesbe beszéld meg vele és csak ketten legyetek amikor bevallod neki.Fő a bátorsáh
2017. okt. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
igen nagyon nagyon nehéz megmondani vagyis a bátorságot nagyon nehéz venni na én is pont ilyen szituációban állok csak én nem jártam vele egy oviba tudom mondanom könnyű hogy mondd meg neki de szerintem én is holnap bevallom a fiúnak aki tetszik nekem sok sikert neked is!15/L
2017. nov. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!