Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy jelezhetem egy fiúnak,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy jelezhetem egy fiúnak, hogy tetszik?

Figyelt kérdés

#fiú #lány #tetszik #osztálytáram
2017. okt. 14. 20:11
 1/8 anonim ***** válasza:
47%
Szemezz vele *-*
2017. okt. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
35%
A Pinám tárva úti gyalogos jelzőlámpa zöldre váltott, meg lehet kezdeni az átkelést az úttesten.
2017. okt. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
42%
Te vagy az Csenge?
2017. okt. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem.
2017. okt. 14. 20:30
 5/8 anonim ***** válasza:
58%
Hazudik a r#banc! Tuti ő az, csak nem akar lebukni!
2017. okt. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Öltözködj ki, fesd ki szemeidet, parfüm,mosolyogj rá, beszélgess vele. (Keresd a társaságát.Bár nemtudom miért te akarsz kezdeményezni lány létedre.. de mind1..Ha annyira ragaszkodsz hozzá akkor te tudod mit kell tenned.
2017. okt. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Egy nem vagyok r#banc, másrészt nem Csenge vagyok hanem Nati.
2017. okt. 14. 21:27
 8/8 anonim ***** válasza:
Ne öltözködj ki túlságosan, sminket is csak annyit használj amennyit amúgy is szoktál és a parfüm se fontos, sokkal jobb egy lány természetes illata. Ezek mind csak képmutatások. Lehet hogy arra jó hogy összegyertek de ebből lesz az hogy 40 éves korotokra már ki se fogjátok állni egymást vagy pár hónap után szakítotok mert nem egymásba szerettek bele hanem a külsejébe. Egy szóval csak legyél olyan amilyen te igazából vagy, ne próbáld eljátszani a tökéletest. Ha bejössz neki akkor így is szívesen lesz veled ha meg nem akkor ne próbáld eljátszani hogy olyan vagy amilyen ő szeretné mert egész életedbe nem fogsz tudni színészkedni. Beszélgess vele kettesben meg ilyenek. Amúgy ismeritek egyátalán egymást vagy csak látásból?
2017. okt. 14. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!