Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ezek jelek? Év eleje óta van...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek jelek? Év eleje óta van egy osztálytársam aki fiú és tetszik.12/L

Figyelt kérdés
Év eleji tetszik a fiú osztálytársam akivel órán néha szemezgetünk, mellém állt egyszer a sorba. A barátnőmnek mondta hogy az osztályból valaki tetszik neki. Szerintetek ezek jelek?

2017. okt. 14. 20:58
 1/7 anonim ***** válasza:

meddig szemeztek?

sokszor egymásután kicsit,

vagy kb. óránként egy hosszút?

2017. okt. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
48%
Hogy a rosseb üsse meg, ez a fiú feleségül akar téged venni! Hát nem veszed észre? Ez mind annak a jele, hogy betenné neked a bébirépáját, te meg itt találgatsz Gyakorin, hogy mi lehet a szándéka. Irány a hancúrlécre, aztán vetesd el a gyerekedet 12 évesen! Pussz!
2017. okt. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
1 válaszoló: rövid ideig. De amikor hátranéztem hirtelen elfordult.
2017. okt. 14. 21:14
 4/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy te vagy a kiszemelt. Nyiss felé, menj oda beszélgetni! :)
2017. okt. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De messengeren ritkán ír vissza :(
2017. okt. 14. 21:15
 6/7 anonim ***** válasza:
62%

12 évesen inkább a nyalókád nyaljad...

Szánalom ez a mai generáció.

2017. okt. 15. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
En is gondolkodtam ilyeneken 12evesen, de halal felesleges, meg a kukija sem nott ki. Szerintem legyel vele kedves, beszelgessetek, legyetek baratok, aztan majd 3-4ev mulva talan osszejohettek, ha ugy hozza a sors.
2017. okt. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!