Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tehetnék most?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék most?

Figyelt kérdés

Ismerek egy lànyt nyàr elejétől. Tök jóba lettünk júliusban... Szinte minden nap dumáltunk, küldte màr a szíveket, hozzàm bújt ha talàlkoztunk,majd elmeséltük egymásnak a ciki sztorikat, jót röhögtünk, de tudtunk komolyan is beszélni...szval értitek megbíztunk már egymásba és màshogy viselkedünk egymàssal..nyáron csak társaságban találkoztunk 4szer, de már a másodiknál megölelte, miközben a többi barátunkat nem. (Pedig őket régebb óta ismeri) na de nem is ez a lényeg... Aztán elhívott kettesben. Nagyon élveztem...rá egy héttel én hívtam el. Akkor nem engedték el a szülei. Úgy volt bepótoljuk a következőn. De pénteken lemondta, mivel már nem élvezi annyira a beszélgetéseinket..akkor még minek találkozzon? Utána összevesztünk ezen. Akkor két hétig alig beszéltünk, talán egy fél órát összesen. Majd elhívtam beszélni. Elmentem volna a városába(egy óra buszozás átszállással, nem vészes) akár egy 5 perces beszélgetésért is. Végül 20 lett .. és ezen is kiakadt. Hogy ezért talàlkoztunk? 20 percért? Mivel ő elmondta amit gondol én meg erre annzit mondta, hogy oké...meg hasonlók. Megbàntott azokkal akikkel mondott, hirtelen nem tudtam mit mondani.. majd elköszönt a tesómtól őt először ölelte meg, engem meg elintézett egy laza kis integetéssep az orrom előtt...utàna befordult de még egyszer visszanézétt...utàna làttam még, utàna ordítottam észrevett de nem àllt meg, majd eltűnt.én voltam az idióta, mert nem futottam utàna...mostmàr nagyon bànom. Ott volt előttem de még se tudtam megtenni.. akkor utàna màt az egész délutànom el volt cseszve..valószínűleg sírt hazafelé, mert a tesómtól úgy köszönt màr el...("gyorsan megyek, meet mindjàrt sírok") de ha velem màr annyira nem élvezte a beszélgetéseket , akkor miért akadt ki ezen? Én tényleg sajnàlom amit tettem, de le voltam blokkolva...meg voltam sértődve, miutàn elmondta mit gondol.. a közös ismerősinkkel beszél az én vàrosomból, de engem meg letiltott.. este felhívtam miutàn hazaértem, hogy beszéljük ezt még meg, oldja fel a tiltàst, de semmi...baràtnője meg azt mondta, hogy hàt igen, jól elcsesztem és hogy hagyjam békén.(màrmint azt a lànyt)

Szval felesleges még próbàlkoznom?

Én még ennyire nem voltam oda egy lànyért sem, nem viselkedtem màsok előtt se ilyen hülyén....


Azt tervezem hogy valamikor még talàlkozok vele, mert egyszerűen nem bírom ki, hogy ennek az egésznek bàrmi is volt köztünk így vége legyen.


A làny 15 és én is.


Köszönöm az értelmes vàlaszokat!



2017. okt. 15. 10:04
 1/2 A kérdező kommentje:
Azt kifelejtettem, hogy a làny szerelmes volt belém... Ezt nem mondta ki konkrétàn, de a baràtnője megerősítette és a baràtom is.. ennek tükrében olvassàtok
2017. okt. 15. 10:06
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem kicsit hagyd ülepedni a dolgot

Es aztán, csak a lánnyal beszélj

Ne vonj bele egy barátot sem

Ne mástól érdeklődj stb

Próbálj találkozni vele

Őszintén kérj bocsánatot aztán ha merész vagy csokold meg es voala

Ha tenyleg szeret akkor nem lesz baj :)

2017. okt. 15. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!