Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Egy visszahuzodo, felenk...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy visszahuzodo, felenk lannyal hogy erdemes ismerkedni, kezdemenyezni?

Figyelt kérdés
A lany 15 eves es egy suliba jarunk.Nekem nagyon tetszik csak elegge felenk.Fiukkal nem lattam meg beszelni,de sosincs egyedul.Hogyan kene ismerkedni vele,hogy ne ijesszem el?
2017. okt. 15. 19:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Koszonsz neki, megkerdezed hogy va. Majd lezarod a beszelgetest hogy majd beszelunk meg.

Kezdetnek ennyi eleg

Rairhatsz messengeren is

Ott lehet hogy kibontakozik.

2017. okt. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodtan menj oda hozzá és beszélgess vele, kérdezgesd.

Írj rá Facebookon.

Legyél vele kedves, mosolyogj rá, ha látod a folyosón köszönj neki. Osztálytársak vagytok?

Én magam is visszahúzódóbb lány vagyok, úgy válaszoltam. A többség azt hiszi, hogy az ilyen lányokkal nagyon óvatosnak kell lenni, mert megijednek, de ez nem igaz. Én például sokkal könnyebben feloldódok, ha látom, hogy valaki érdeklődik irántam, elindítja a beszélgetést stb. Legalábbis nálam így van.

2017. okt. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
És te hány éves vagy? A félénk lányokkal is ugyanúgy lehet beszélgetni, csak inkább ők nem kezdeményeznek. Tudom hiszen én is ugyanebbe a helyzetbe vagyok :) 15/L
2017. okt. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mindig légy hozzá Kedves, mosolyogj rá álandóan, beszélgess vele pl a suliról, tanulásról, hobbi, vagy bármirőp ami Nem perverz.Sok sikert.
2017. okt. 16. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
En 16 vagyok
2017. okt. 16. 20:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!