Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Bejövök-e egy láynak? Bővebben...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

LeeBoss kérdése:

Bejövök-e egy láynak? Bővebben lent?

Figyelt kérdés
A lány nem azt mondom hogy a legszebb de nekem tetszik, nagyon. A probléma az hogy kb 1 hónapja ismerjük egymást és nem tudom eldönteni hogy bejövök e neki vagy nem, olvastam egy könyvet aminek a címe Testbeszéd a szerelemben, amit ebben írtak hogy milyen jelek utalnak a kölcsönös szimpátiára azokat szinte mind mutatta. A legnagyobb baj az hogy elvileg van pasija,de emellett a barátnője ha éppen ő is ott van velünk akkor állandóan olyan utalásokat tesz ami alapjá arra következtethetek hogy lehet valami. Tényleg nem tudom mi legyen, ha komolyabban elkezdek nyomulni és lekoptat az gáz lenne mivel elég sokat szoktunk találkozni. Előre is kszönöm ha segítesz.

2017. okt. 16. 23:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha pasija van, akkor sajna hagyd őt békén!
2017. okt. 17. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
ha van barátja, akkor nem nagyon tehetsz semmit. ha közben nyomulsz rá, szinte biztos, hogy elveszíted. ha pedig tényleg bejössz neki, akkor előbb vagy utóbb ott fogja hagyni a barátját.
2017. okt. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!