Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Akkor most hányadán állunk?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor most hányadán állunk? Nem tudom szeret-e még. Mióta járunk, úgy érzem nem szeret. :' ( Írásban minden rendben, meg romantikázik, élőben meg semmi.

Figyelt kérdés

1 év 2 hónapja ismerjük egymást.

Tavaly egy 1 hetes táborban ismerkedtünk össze. Akkor minden jó volt.

Belezúgtam, és a tábor végére mindenki azt susogta, hogy Neki is tetszek én.

Egy évig tartottuk a kapcsolatot emailen,és skypeon. tehát távkapcsolat volt, volt köztünk 100 km.

Tavaly csak abban az egy hétben találkoztunk. Hívott magukhoz pár napra, de anyáék nem engedték.


tavaly a tábor után Emailben bevallotta, hogy teszek Neki, én is elmondtam, hogy bejön nekem.

Idén szintén ugyan ebben a táborban találkoztunk. Előtte egy héttel már mindketten arról beszéltünk, hogy menyire várjuk, és hogy milyen jó lesz együtt.

Megérkeztünk, én gyorsan elbújtam, amíg nem látott meg, és átgondoltam, hogy mit mondok. ( nagyon paráztam egy év különlét után) Akkor odaléptem és csak egy béna heló-t tudtam kinyögni. szerencsére ő vitte tovább a beszélgetést, ami így jó hosszúra, tartalmasra sikeredett. Az első nap mindketten oda adtuk egymásnak az ajándékainkat. én két ajándékot hoztam, egyet, mert akkor volt a névnapja, és egyet mert újra találkoztunk. mind a ketten titokba tartottuk, hogy bármit is adnánk. Mind a kettőnknek magától jutott eszébe.


Aztán egész héten semmi. HA ketten voltunk, akkor ugyan olyan kedves, barátságos, vicces, felszabadult volt, és közel engedett magához, és amikor Bogi ( az egyik lány) megkérdezte, hogy: Tetszik neked Réka? Akkor igennel válaszolt. Engem hívnak Rékának amúgy. :)


De egyébként egész héten levegőnek nézett, és a fiúkkal bandázott, hajnali 3-4-ig fent volt.


-A buszon mindketten egyedül ültünk, és ezt látta, de nem hívott oda, pedig 4x is mentünk busszal kirándulni. (egyszer egy kisebb buszúton odahívott maga mellé, na akkor madarakat lehetett volna velem fogatni)

-Barlangászásnál lehettünk volna egy csoportba, de Ő nem jelentkezett.

-Kirándulásokon rendszerint ő ment a sor elején én hátul, vagy fordítva.


De csak engem engedett fel az ágyára, bármit átadott akkor össze ért a kezünk, és nem kapta el a kezét, asztalnál ( evés, foglalkozás) 3-4 mp-eket szemeztünk.


Tudtam, hogy ea problémám magától nem fog kiderülni, és megoldódni, ezért tábor után vártam egy hetet,és mivel semmi bocsánatkérést, semmit nem írt, ment tovább az élet, mintha semmi nem történt volna, ezért írtam neki egy emailt, amiben ezeket ( persze szebben, nem ilyen durván megfogalmazva) leírtam neki.

Beleírtam, hogy nem tudom, hogy az éjszakai fent lét volt-e az oka, ennek vagy mi, de szeretném, ha legközelebb több időt tudnánk egymással foglalkozva tölteni. Persze tök kedvesen, meg minden.


Erre írt egy bocsánatkérő levelet, hogy sajnálja, hogy rosszul éreztem magam mellette, és hogy nem az éjszakai fent lét volt az oka, bár tényleg fáradtabb volt. És hogy tényleg nagyon sajnálja, és hogy jövőre több időt fog velem tölteni. és ekkor leírta, hogy: - de ugye tudod, hogy szeretlek?! meg utóiratban még egyszer, hogy : Nagyon, de nagyon szeretlek. Remélem tudod! <3


Kimondta, hogy szeret!!!! És a következő emailje arról szólt, hogy én mikor szerettem belé, mert ő első látásra belém zúgott! Meg hogy azt írta: Az egyik lány tudja, hogy van barátnőm, mégis járni akar velem.

A BARÁTNŐJÉNEK szólított!!!


Azóta meg megírta, hogy mivel bejöttek az új tantárgyak, ezért ritkán tud majd válaszolni, és tényleg csak 4-5 naponta ír, és általában, csak ha én írok, ha nem írok, akkor egy hét mire ír.

Nem hiszem, hogy pár új tantárgy miatt nem lenne ideje arra, hogy pár sort, meg életjeleket küldjön magáról. Főleg amennyire röviden szokott amúgy is írni. Pár mondattal mindig lerendezi, csak néha nem.


Most nov. 3-4 ig megint találkozunk. Vele meg még 5 közös barátunkkal. Ez a 2 nap lesz a döntő, ha most közeledik, és jó fej lesz, nem úgy, mint az előző táborban akkor ok, ha nem, akkor lehet, hogy szakításon lesz a sor!


Szerintetek? Nagyon bocs, a hosszú írásért! Én 12/L Ő 12/F



2017. okt. 17. 15:44
 1/7 anonim válasza:
meg kell tőle kérdezni vagy a találkozásnál vagyelőtte h most mivan. mert ez azert telleg gyanus h pár új tantárgy miatt nem tud egy pár sorral többet írni vagy keveset de sokszor. szo mindenképp beszélj vele. jogod van tudni h mit erez es mit akar. és ha telleg ugyanúgy szeret és ha találkoztok minden ok lessz ne aggodj. ha meg nem,bele kell törődni. az élet mindig ott rúg beléd ahol a legjobban fáj. én azért szurkolok!(és ha megvolt minden,ha akarsz írj privátba)
2017. okt. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, és kösz, hogy végigolvastad a kisregényt. :D Megpróbálom betartani a tanácsaidat, majd írok, ha lesz valami érdekes,meg lezajlott a találkozás.
2017. okt. 18. 17:00
 3/7 anonim válasza:
Szia.. Szerintem hagyd.. A végére járhatsz tanácsot tudok adni de ennek semmi értelme. Ó hív le egy lányt magához ?? Meg a barátaival van kint inkább mint hogy veled foglalkozzon 1 évet nem lattatok egymást és magsrol tesz rád ?? Meg nem tud neked írni csak pár mondatot.?? aztán meg írtad higy alapból se ír sokat .. meg egybol szeretlek... aztan egy lany jarnu akar velem pedig tudja hogy van b.nőm.. nagyon atlatszo szoveg.. ilyet nem mondunk .. Aki szeret az ki mutatja es nem 1 ev kulonlet utan a spanokal van.. Már ne haragudj ha kicsit durva voltam de hát ez a fiú csal szedit.!!! a táborba biztos te tetszel neki ezer tartja fent veled a kapcsolatot hogy ha mégis ilyen alkalom van akkor te ott vagy neki.. Ne haragudj tényleg de ez a fiú nem akar komolyan tőled semmit.. Szerint van más csaja biztos ott ahol ő lakik.. Még felnőtteknek se megy a táv kapcsolat nemhogy a fiataloknak .. Nem szabad hagyni magad úgy el szediteni és el venni magadtól a lehetőséget hogy egy olyan fiut találj aki melletted van és törődik veled.. Nem csak még dobál néha pár szóval emailben... Ez nagyon durva.. Ne hagyd magad. Az én táncok az hogy ha most találkoztok mond el neki legyél vele őszinte nem veszithetsz semmit.. messze lakik minden.. Légy őszinte mond el neki ezeket a dolgokat amik benned vannak és mindent. és úgyse lesznek rá válaszai mert nem akar igazán téged.. de ez a fiú nem neked való hiddel.. ez a tábor neki egy jó szórakozás a barátokkal aminek te azért vagy a része mert te ott vagy... Ne haragudj hogy ezt írom de szerintem ez a helyzet..
2017. okt. 18. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nekem is hasonlók jutottak az eszembe, de nem tudom. ha csak egy b terv lennék, akkor megtenné ami illik, de többet nem. Így nem lett volna kötelező ajándékot se hoznia nekem a táborba, meg nem lett volna muszáj felköszöntenie nő napon, meg névnapomkor, meg szülinapomkor, de főleg nőnapon nem. De ő postán küldött egy csomagban egy rakat ajándékot. Egyik se volt nagy értékű, de az együtt megélt emlékekre emlékeztettek, és olyan csokit is küldött, aminek az a márkája, hogy: Szívből csoki stb...


meg akkor miért szemezne, érintene meg?

de azért elgondolkodtató a válaszod?

2017. okt. 19. 15:40
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia! Ha továbbra is azt fogod érzékelni, hogy ő nem keres akkor hagyd! Nem csak rajtad kéne hogy muljon az hogy pl beszéltek e stb.. lehet hogy pont azert fog majd keresni mert megszokta hogy te az elso lepeseket mindig megteszed es zavarja hogy most nem tetted. En ezert tanacsolom hogy inkabb ne keresd! Amugy semmi mentseg nincs arra hogy eloben nem foglalkozott veled, neten meg a baratnojenek hiv. Ez gyokerseg mar bocsanat. Ne hagyd hogy te legyel a pincsije. Ha neki nincs szuksege rad, neked sincs ra! Csak okosan;)
2017. nov. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

a találkozó teljesen jól ment!

Felelsz vagy merszben azt kapta,h a csoport valamelyik tagjának szerelmet kell vallania. :D Nekem, vallott szerelmet, méghozá elég szépet, na aztán nekem is ezt kellett csinálni, én meg neki vallottam be.

Lekapcsolták a villanyt, mert, h táncoljunk, persze senki nem táncolt, de kergetőzés az volt. Én épp elbújtam csabi elől, és a fiú akiről írtam, az oda jött, sötétben nem láttam ki az, és bele túrtam a hajába. Persze, nem csabi volt, hanem mint írtam ő. Ezt kimagyaráztam,aztán másnap eljött a búcsú, semmi...

Se ölelés se semmi. Kaptam egy bögrét, 2 csokival, aminek örűltem is. Azzal váltam el, h na, ez jó volt! Amire számítottam, néhány ilyen semmi ölelés, stb-t leszámítva.


4 nap múlva, ír egy emailt kapcsolat címmel. Tökre megörültem, h hátha már ki is mondja az érzéseit.

Hát nem. Először lefagytam, aztán elkezdtem sírni, de ezt hamar abba kellet hagynom, mert anyuék is itthon voltak. Lenyeltem a könnyeimet, aztán persze még kétszer megint elbőgtem magam. Mert hogy szakított.


Megkérdeztem miért, és először azt mondta, h nem akar rá válaszolni, aztán kifacsartam belőle, hogy mert hogy még csak 13 évesek vagyunk, meg 100 km van köztünk, meg hogy ha nem viselkedek olyan gyerekesen a találkozón, akkor nem beszélnénk erről. és ezt úgy írta meg, h neki volt feljebb! Amikor megírtam, h én egyáltalán nem csináltam semmi gyerekeset a bulin, és ha igen, akkor meg az a magyarázata, h gyerek vagyok! (wow, mennyire meglepő) de teljesen konszolidáltan, akkor elkezdi, hogy , még neked áll feljebb?

Aztán meg azzal nyaggatott, h azért barátok maradhatnánk, mert nem akar teljesen kizárni az életéből. amikor megírtam neki, h ok, akkor megint elkezdte, hogy de a leveleknek, meg nekem búcsút int, mert már nem szeret, amit eddig már 2x elmondott.

meg megkérdezte, h mik a roszz tulajdonságai, azt írtam, h nem tudja hol a határ a másik szekálásában,meg hogy az első találkozáskor olyan nyitott, felszabadult,játékos, gyerekes volt, azóta, meg mindig magába forduló, zárkózott, hogy rá se ismerek.Erre elkezdi, h igen, mert csabi, aki az eddigi példaképe volt, az megutálta, ( nála se tudta mi a határ). és így oda írja, h most megismerted a másik oldalamat!


Hát én teljesen leblokkoltam. azóta túlestem rajta, de akkor is nekem annyira nagy törés volt. :'(

2017. dec. 19. 16:30
 7/7 anonim ***** válasza:
Mekkora egy gyökér!! Jobb is hogy vége lett számalmas az a srác
2018. jan. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!