Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mitől kamasz szerelem a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől kamasz szerelem a kamasz szerelem?

Figyelt kérdés

Több mint 3 hónapja vége lett az első komolyabb kapcsolatomnak, és kissé letört vagyok, még mindig. Habár mindenki azt mondja, hogy ,,Ez csak egy kamasz szerelem, 1-2 hét és kihevered!", nos nekem ez azóta se nagyon megy... lehet, hogy azért is mert a lány szülei miatt kényszerültünk külön utakra. Én nagyon jól éreztem magam vele, és tényleg úgy éreztem hogy nekünk talán lesz jövőnk. Vagy valami ilyesmi... de lényeg a lényeg, hogy érdekelne hogy mik is a kamasz szerelem ismérvei, azon kívül hogy a kamaszok közt jön létre XD

A válaszokat előre is köszi!

15/f



2017. okt. 17. 15:46
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak ennyi, hogy kamaszok között jön létre. Hisz ami már komolyabb- szerelem- az bár hány évesen nehéz kiheverni, ott már csak az együtt töltött időtől (és annak minőségétől) függ inkább. Egyes felnőttek meg azért vágják rá ezt szívesen válaszként, mert nekik ennyi idősen még nem SZERELMEÜK volt, csak párjuk. És ebből kifolyólag úgy vélik ennyi idősek közt csak "kamasz szerelem" jöhet szóba, ami igazából semmi.
2017. okt. 17. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Értem, és köszönöm!
2017. okt. 17. 17:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!