Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes lettem egy fiúba...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes lettem egy fiúba akinek van barátnője. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Igen persze, felejtsem el. De az nem megy!! Komolyan... Pedig próbáltam!

2017. okt. 17. 19:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Akkor várj ha szakítanak. Ez a másik lehetőség. Persze már HA szakítanak.
2017. okt. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Várhatsz is rá esetleg, ezalatt lehet meg is szűnnek az érzéseid vele szemben. Vagy szimplán csak adsz időt az egésznek hogy elmúljon. Mert el fog egy idő után. De ahhoz kevesebbet kell hogy találkozz vele, ha állandóan az ő arcát látod nagyon nehéz lesz. Vagy összejöhetsz valaki mással, azt mondják úgy a legkönnyebb elfelejteni valakit.
2017. okt. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

2es válaszoló

Sajnos minden nap látom szinte hisz az osztálytársam :(

2017. okt. 17. 20:07
 4/4 anonim válasza:

Szia. Nos...mint lány elárulom neked, hogy velem is előfordult már ilyen. Csak nem az osztálytársam volt, hanem az egyik legjobb haverom és felettünk lakott. Ő nem volt együtt senkivel, de én is és a barátnőm is szerelmesek voltunk belé. Az volt a gond, hogy mikor elmondtam neki, azt mondta ő csak barát szeretne lenni. De hiába mondta ezt, nem mondhatja az ember a másiknak, hogy ne szeresd. Hisz mindenképpen szeretni fogod. Minden nap kijártunk ezután is csoportokba, mint legjobb haverok. Voltak veszekedések, olyankor még rosszabb volt. Aztán véletlen beköltöztünk városba ( tanyán laktam) és nehezebb volt így tartani a kapcsolatot velük és szépen lassan több fiúval is megismerkedtem és szinte hamar el is felejtettem, őt.

Ezzel azt akartam mondani, hogy mivel az osztálytársad, sok minden nehéz lesz, de (nem tudom hány éves vagy) annyi sok helyes fiú van, neked pont ez az egy kell? Osztálytárssal amúgy sem jó össze jönni. Elárulom miért. Mert ő még egy darabig az osztálytársad lesz, minden nap együtt lesztek, gondolom akkor is, ha végeztek suliban (ez akkor, ha össze jönnétek)...megunnátok egymást. Most azt gondolod, hogy biztosan nem, mert szereted. Meg lehet unni az embert. Én is előző barátomban holtodiglant szerelmes voltam és mégis egy és fél év után ott hagytam, mert semmi újat nem tudott nekem mutatni. Megunnátok egymást, szakítanátok, ha még veszekedés mentesen is hagynátok ott egymást, még akkor is haragudna rátok az osztályotok, nem lenne minden ugyan olyan, mint volt. Gondold meg. Nem azt mondom, ne szeresd, csak szerintem próbálj meg mással találkozni, mert mint ahogy valaki előbb fent is írta, attól felejtesz, ha mással vagy. És lehet még jobban is járnál egy másikkal :)

2017. okt. 18. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!