Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek ha nem bírom a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha nem bírom a szakítást?

Figyelt kérdés

17 vagyok, 8 hónapja laktam együtt barátnőmmel, és majd 3 éve voltunk együtt, amikor is pár napja megcsalt, így hát vége lett...

Nem tudom mért, de azóta nagyon szarul vagyok, suliba nincs kedvem menni ( amúgy közgázt tanulok ) , munkát is hanyagolom, otthon punnyadok, sírok, szarul érzem magam....


2017. okt. 18. 09:56
 1/7 anonim ***** válasza:

2 lehetőség van.


1.Feldolgozod segítséggel, vagy anélkül..és tovább lépsz.

2. Belefulladsz a szomorúságba és eret vágsz magadon.


Valamelyik el fog jönni.

Vagy ez, vagy az.


Nyugi. Megoldás mindenképp lesz.

2017. okt. 18. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Én is ezen megyek kb keresztül, az első hét rohadt szar, majd a második is, utána meg egyre jobb lesz, de nálam ingadozó, egyik nap jó, másnap megint rámtör. Igaz nekem már ez több mint egy hónapja tart, de mostanában megint elég szarul vagyok. Ez ilyen.. Csak az idő segít. A többi duma, hogy bulizz, dolgozz, stb tényleg segítenek, de csak kicsit, bár annál tényleg jobb,hogy otthon sírj.
2017. okt. 18. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mért csalt meg, mért :'(?
2017. okt. 18. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Második, az a szar az egészbe, hogy 8 hónapja együtt lakunk, és elég csak meglátni ahhoz, hogy az emberre rátörjenek az emlékek, ő meg le se szarja, már van más palija, neki a majdnem 3 év ennyit jelentett, ami még rosszabbá teszi a dolgot :(
2017. okt. 18. 13:12
 5/7 A kérdező kommentje:
Utolsó, elvileg „szabadságot” akar....
2017. okt. 18. 13:12
 6/7 anonim válasza:
2-es vagyok, teljesen megértelek. Mi 3 és fél évig voltunk együtt és kb majdnem mi is együtt laktunk, és dettó olyat mondott, hogy most egyedül akar lenni.. Figyelj az első pár hét tényleg pokol, de ha neki ennyit jelentett nem éri meg sírni utána, tudom könnyű mondani pedig így van. Próbáld meg lefoglalni magad valamivel, annál jobbat nem tudsz tenni.
2017. okt. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
5. szóval fűvel fával amíg nemi baja nem lesz :c?
2017. okt. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!