Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Beleszerettem . Mit csinaljak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem . Mit csinaljak?

Figyelt kérdés
Van egy fiu akit ket honapja ismertem meg egybol megtetszett meg aznap ram is irt egy ket hetig beszelgettunk(akkor se nagyon sokat) utana talalkoztunk meg egy buliba ..aztan egyik reggel ramirt h menjek at hozzajuk estere bulizni ..elegge berugtunk hajnalma rajta aludtam aztan teljesen beleszerettem utana leszart egy darabig..en nagyon jol tudtam h nem akar tolem semmit o ilyen csajozos fajta en meg nagyon nem vagyok fiuzos nem is voltam meg elotte szerelmes senkibe .. aztan utana egyszer talalkoztunk megcsokolt eletem legjobb napja volt utana megint leszart en teljesen depis lettem ..elkezdodott az iskola el akartam felejteni errwe abba a suliba jott ahova en jarok minden nap latom nem tudom igy elfelejteni ..suliba egyszer meg elhivott egy buliba hozzajuk ott nem tortent semmi komoly ..ejjel kimentunk kettesbe setalni aztan azota nem tortent semmi .. en tudom h nem szeret es nem is akarok en semmit csak el akarom felejteni ket honapja amiota ismerem minden napom borzalmas nem birom ki h nem szeret mit csinaljak segitseek leguszivel 15l

2017. okt. 18. 18:54
 1/2 anonim válasza:
Mire a végére értem rámjött a pisilés, végre már azt hittem ma sem jön össze. Most sietek, amíg tudok kidobom a sárgát.
2017. okt. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt mondd a szemébe. Az segíteni fog. Utána már nem fog érdekelni, hogy mit gondol, nem fog érdekelni maga a fiú.

Miután bevallod az érzéseidet, rájössz, hogy hülyeség volt beleszeretni és szép lassan elfelejted. A fiúnak ne mondd el, ha nem jön már be, mert akkor megint visszaesel abba, amiben most is vagy. Remélem, segítettem valamit.

2017. okt. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!