Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van kétlány. Melyiket válaszam...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van kétlány. Melyiket válaszam? A többi lent.

Figyelt kérdés

Van 2 lány az egyikkel 5 hónapja vagyunk együtt és nagyon szerettem de az utóbbi időben nagyon meg romlott a kapcsolatunk de nagyon szeretem és ha arról lenne szó le élném velle az életemet . És van egy másik aki nagyon kedves aranyos és rettentően közvetlen és olyan szeretni való mindent meg tudok vele beszélni mindig meg halgat. És annyira......le se tudom írni de szintén ez van a másiknál csak most nem beszélünk. És nem tudom hogy véletlen e vagy sem de szinte mindig egyszerre írnak rám. És nem tudom mi legyen mit válasza. Véleményetekre lenék kíváncsi. Ti hogy döntenétek a helyembe? Szerintetek?


17/F



2017. okt. 19. 18:25
 1/9 anonim ***** válasza:
27%
Majd én megdugom mindkettőt xD te meg addig gondolkozzál.
2017. okt. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Kevés az információ,hogy döntést lehessen hozni. De elmondásod szerint szereted a barátnőd,ha igaz,akkor miről beszélünk?
2017. okt. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De az a baj hogy a másikat is. Köszönöm!
2017. okt. 19. 18:29
 4/9 A kérdező kommentje:
1/1 XD
2017. okt. 19. 18:30
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Olyan van hogy a párod mellett szemet vetsz másra mert vonzónak találod, de ennek itt meg kell állnia, ha viszont többre is gondolsz pláne hogy beszélsz is vele akkor szerintem egyértelmű hogy nem a barátnőd az igazi.
2017. okt. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem jársz senkivel, és úgy érzed hogy két lányba is szerelmes vagy, elárulok egy titkot. Valójában egyik lányt sem szereted igazán.


17F

2017. okt. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A másodikat, mert szerintem ha igazán szeretnéd az elsőt, akkor nem kedvelted volna meg a másikat.
2017. okt. 21. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
A nyelvtankönyvedet. Viccen kívül az idő eldönti (szerintem).
2017. okt. 21. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2017. okt. 22. 10:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!