Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szeretem. Szerintem ő is de...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem. Szerintem ő is de nem tudom kit tegyek?!

Figyelt kérdés

A volt barátomról lenne szó. Szeptember 10-én ismerkedtünk meg, de már 16-án összejöttünk. Mind a ketten tudjuk, hogy ez így hamar volt, ki kellett volna ismerni egymást. Volt amikor sírt értem, mert nem tudtunk találkozni.. Ez történt akkor amikor 2 hete voltunk együtt, majdnem szakítottunk is, de kitartott mellettem. Megmondtam, változni fogok.. Következő héten meg ráírt a barátnőm és hogy is mondjam.. Eléggé nyomult rá és ő meg belement az ismerkedésbe. Én amikor megtudtam megkérdeztem, mi ez, egyből szakított,szerinte így jobb lesz. Pár napig nem beszéltünk, utána rámírt (persze akkor amikor a csajjal már nem beszélt). Hétvégén találkoztunk megölelt, beszélgettünk. Elmondása szerint neki így sokkal jobb, pedig látszik rajta, szeret. Én bármit megtennék érte, de ő nem tudom.. Már találkozik lányokkal, de még nem sikerül neki egyikkel se. Hogyan tudnám visszaszerezni??

15/l 18/f



2017. okt. 20. 08:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Jajj. Elolvastam és látszik sajnos hogy nem vagytok érettek egy normális kapcsolatra, ez ami volt köztetek ez csak szenvedés. Lépjetek túl egymáson...mindenkinek jobb lesz.
2017. okt. 20. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mi a fenének akarod őt vissza szerezni,ha másokkal taktál?.Szeret?? :) Ha szeretne akkor bele se ment volna..semmibe se..egy lánnyal se..A csávó még éretlen mint a zöld alma..De teis..Ha több eszed lenne akkor már találkoznotok, ölelkezni sem kellet volna ha másokkal kavar...Látszik rajta hogy szeret..Erre van egy mondás..a látszat néha csal :)
2017. okt. 20. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!