Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek lesz beloluk...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lesz beloluk valami? Normalis amit erzek?

Figyelt kérdés
Van egy fiu tok jobav vagyunk mindent elmondunk egymasnak. Nekem kicsit tobbet jelent mint barat, es ezt o is tudja par napja. Van egy lany akivel talizott mult hetvegen es nekem irogatott olyanokat a fiu neveben, h mar regota van bnoje es egesz hetvegen egyutt voltak meg mindent bekamuzott ott a csaj a nevebe nekem. Most hetvegen megint taliznak. A lanynak elvoleg van valami exem amihez meg mindig van vmi koze. Lehet valami koztuk kesobb vagy ti a helyemben nem izgulnatok emiatt? Azok alapjan amit irt nekem a lany a neveben egy bakebzelt lanynak tunik (h kell privatba atkuldom mit irt) csak amiatt tunhet nekem annak mert erzek vmit a fiu irant? Normalis h feltekeny vagyok ra?

2017. okt. 20. 16:10
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Ha annyira kellenél a srácnak,akkor veleD foglalkozna, nempedig a másik csajjal..Ha ők szoktat találkozni,akkor abból vagy kapcsolat lesz, vagy csak szexuális viszony...Szóval ha a srác és te nem vagytok egy pár, akkor tök feleslegesen vagy féltékeny...Én speciel akkor lennék az, ha lenne csajom, de a csajról kiderülne hogy a hátam mögött más sráccal taktál..Lehet hogy megcsal? Megunt? Vagy valami rosszat tettem??? Ekkor lennék ideges, féltékeny..De pl csak tetszik nekem egy csaj akivel mondjuk úgy hogu csak barátok vagyunk, akkor feleslegesen lennék féltékeny..Nem az én csajom..Igaz hogy tetszik,de ha annak a csajnak én nem tetszek, akkor semmit sem tudok tenni...Bele kell törődni oszt ennyi.
2017. okt. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!