Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ilyen szerelem csak a filmekbe...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen szerelem csak a filmekben létezik?

Figyelt kérdés
Létezik olyan szerelem ami eleinte utálattal indul? Tehát a fiú és a lány ki nem állhatják egymást, veszekednek, nem is néznek egymásra, majd ebből később soha véget nem érő szerelem lesz?

2017. okt. 20. 18:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Az ellentétek vonzák egymást :D :D mind a 2 más karakter..nem egyforma az ízlésük..Egymást utálják, de a vége szerelem lesz..Biztos hogy van olyan
2017. okt. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Van egy fiú akivel ovi óta ismerjük egymást. Oviban még nem bírtuk egymást ő csúfolt is én meg utáltam ezért. Aztán általános iskolába egy osztályba kerültünk. Egészen hatodikig ha nem kellet egymáshoz se szóltunk. Aztán hatodik második felében elkezdett kedves lenni. Azóta kiderült hogy lehet tetszem neki (bár ezt nem tudom pontosan mert már volt hogy azt is mondta hogy nem meg azt is hogy igen de eléggé úgy viselkedik és már mondták többen hogy tuti hogy tetszem neki) és nekem is tetszik. Szóval ha nem pont ilyen de hasonló létezik:)
2017. okt. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Utolsó: igaz, azis valami :D
2017. okt. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Letezik!!! :)

Elő példa rá,baratom és én :)

2017. okt. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!