Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan felejtsem el?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejtsem el?

Figyelt kérdés

Szerelmes vagyok egy fiúba , ezt nem mondtam el neki, mert tudom hogy egy másik lányt szeret. Kérlek ne írjátok hogy mondjam el neki mert nicy bátorságom hozzá és felesleges is lenne. Mit tanácsoltok?

15/L



2017. okt. 20. 18:41
 1/5 A kérdező kommentje:
*nincs
2017. okt. 20. 18:43
 2/5 anonim ***** válasza:
A kérdésedben ott a válasz :D foglald le magad valamivel... családdal, tanulás, hobbi,sport, barátok-hétvégi bulik,filmek...(amúgy előbb vagy utóbb de elfogod őt felejteni Idővel)
2017. okt. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi!:)
2017. okt. 20. 19:04
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem speciel a futás segített..Mindig mikor vagu dühös voltam, vagy eszemben volt az a csaj aki tetszett a suliból..Elkezdtem futni...Olyankor kikapcsolt az agyam,csak én és a határ.Szabadság, nincs gond.
2017. okt. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod!:)
2017. okt. 20. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!