Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » El mondjam neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El mondjam neki?

Figyelt kérdés

Jött egy új fiú az osztalyalyba velem egy idős vagyis fel évvel idősebb nálam és nagyon meg tetszett csak van barátnője

De annyira szimpi nekem valami a kisugárzása a viselkedése nagyon meg fogott benne de van barátnője

Én meg nem tudom hogy mit tegyek!?

Egyszer az egyik nap suliban végig beszélgettünk együtt az egész napot és eggyutt logtunk és mesélt a nyári élményeiről a baratnojerol (én kértem hogy meséljen róla )

És nagyon jokat hulyeskedtunk stb

Na de az egy délután volt a suliban amikor program volt és bent kellet maradni sokaig

De azóta még szinte semmi

Mit tegyek??? Nagyon rosz erzes :( 16/L

( Helyesírási hibákért bocsi )


2017. okt. 20. 19:56
 1/2 anonim válasza:
Mit akarsz, ha van barátnője!?
2017. okt. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Hát csak hogy el kéne neki mondanom vagy sem?

Nem bantast kértem

2017. okt. 20. 20:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!