Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon-nagyon tetszik egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon-nagyon tetszik egy fiú, már 2 éve. Sehogy nem tudom kiverni a fejemből. Szerintetek hogyan tudnék vele legalább beszélgetésbe kezdeni?

Figyelt kérdés
Szóval, a srác akiről szó van, az évfolyamtársam. Bár az ő osztálya egy évvel később érkezett, mint mi, ők is a 10.-es anyagot tanulják (én 0.-os is voltam). Tavaly már szinte az első napon felfigyeltem rá. Annyira másnak tűnik, mint a többiek. Látszik a viselkedéséből. Olyan visszafogott, de alapvetően szerintem nem zárkózik el a társaságtól és a másoktól való beszélgetéstől. Azt is észrevettem már, hogy gyakran van egyedül, illetve mivel a termük pont a miénk mellett van, ezért már jópárszor elmentem előttük és láttam, hogy nincs padtársa, pont úgy, ahogy nekem sincs. Nem tudom miért, de akárhányszor meglátom őt a folyosón, érzem, hogy elpirulok és hevesebben kezd verni a szívem, pedig tulajdonképpen nem is ismerem őt, bár nagyon szeretném. Ma az október 23.-ai műsor az ő osztálya adta elő és ezalatt mindvégig őt fürkésztem a tekintetemmel. Egyszerűen nem bírtam levenni róla a szemem, annyira magával ragadott. Ráadásul öltönyben méginkább vonzónak találtam, mint egyébként. Nem az a tipikus helyes srác, akiért odavannak a lányok, de nekem mégis nagyon tetszik. Az a gondom, hogy fogalmam sincs hogyan/mikor tudnám őt egyáltalán megszólítani. Még soha egy szót sem szóltunk egymáshoz, habár lett volna rá alkalom, mivel németen egy csoportban vagyunk. Titokban mindig abban reménykedtem, hogyha lesz ilyen páros feladat, akkor majd egyszer ő mellé oszt be a tanár, de sajnos ez még eddig sosem alakult így. Tanórám kívül meg aztán tényleg nem tudom milyen ürüggyel szólhatnék hozzá. Egyébként már többször is voltak ilyen kisebb fellángolásaim, de úgy érzem itt most többről van szó. Fogalmam sincs, hogy ez a fiú mit gondolhat rólam. Lehet, hogy szóba sem jöhetnék nála, mégcsak baráti szinten sem. Hacsak egyszer beszélhetnék vele, már akkor annyira boldog lennék, csak nem tudom mikor lenne rá megfelelő alkalom és mit mondhatnék neki. Örülnék, ha valaki tudna segíteni, mert már tényleg rengeteget rágódtam ezen és szeretnék végre lépni. Ha esetleg valakinek van hasonló története, azt is nagyon szívesen meghallgatom. :)

2017. okt. 20. 21:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia, na ne már 2 éve és nem beszéltél még vele.Ha én ezt megtudnám , hát nem is tudom ilyesztő lenne hogy azóta figyel valaki.Tanácsom annyi lenne hogy fogod magad bejelölöd és ráírsz hidd el ennek a legtöbb fiú örül utána ha megy a duma lehet szépen találkozni és kész kiderül hogy valóban ő kell e neked :) vagy neki te ;)
2017. okt. 20. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Rendben. Köszi a választ! :)
2017. okt. 21. 11:09
 3/3 anonim válasza:

Szia

Szerintem is az lenne a legjobb ha bejelölnéd és rá írnál a fiúk nagyon szeretik ha egy lány főleg olyan aki tetszik neki rá ír legalábbis én.

16/F

2017. okt. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!