Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok! Mit szólnátok ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mit szólnátok ha arról a srácról, aki tetszik nektek/akibe szerelmesek vagytok kiderülne, hogy meleg?

Figyelt kérdés
2017. okt. 20. 23:18
 1/10 anonim ***** válasza:
2%
Le buz*znám kínomban
2017. okt. 20. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%

Ha csak tetszene, akkor valószínűleg nem érintene annyira mélyen. Szerintem barátok maradnánk.

Ha szerelmes lennék belé, akkor kicsit összetettebb lenne a dolog, biztos szörnyen kínos lenne több okból is, de idővel valószínűleg megbékélnék a gondolattal, hisz ha tényleg szerettem, akkor az lenne a fontos, hogy ő boldog legyen.:)

2017. okt. 20. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Igencsak elszomorodnék...
2017. okt. 20. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

És a kérdés az, hogy alapesetben a sráccal amúgy is jóban vagytok és a srác barátként tekint rátok. Mondjuk, hogy ő mondta el a dolgot és nem máshonnan tudjátok.


Hogyan viszonyulnátok hozzá? Barátként tudnátok rá tekinteni, vagy ez véget vetne a barátságotoknak?

2017. okt. 20. 23:54
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Barátként tekintenék rá továbbra is és örülnék, hogy elmondta. Persze a szememben ugyanaz a helyes fiú maradna, aki megtetszett, esetleg beleszerettem, de ez nem befolyásolná a barátságunkat.
2017. okt. 20. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
2%
Meg kell téríteni.
2017. okt. 21. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Utolsó és ezt hogy gondolod? Megtéríteni?
2017. okt. 21. 00:27
 8/10 anonim válasza:
100%
Nekem van meleg barátom és tudom, hogy a legtöbbeknek nagyon nehéz ezt felvállalni mások előtt. Először biztos kicsit össze lennék zavarodva, de Én megtisztelve érezném magam, hogy ennyire bízik bennem, hogy ezt elmondja nekem. :)
2017. okt. 21. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nos mivel ilyen szinten nem érdekelnek az emberek (hogy tetszedjenek párkapcsolati v szexuális téren), így nem is jönne szóba hogy úgy megtetszene. Viszont! Szívesen lennék a barátja. Van is jó pár meleg ismerősöm (nem csak pasik, lányok is) Szóval, Nekem nincs bajom a melegekkel, nem ítélem el őket, ugyan olyan normális emberek mint a heterok.
2017. okt. 21. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
#6 próbálkozni lehet, de annyi esélyed van rá, hogy "megtérítesz" egy meleget, mint hogy a fogtündér meglátogad téged álmodban.
2017. okt. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!