Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek megéri ráírni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megéri ráírni?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki tetszik és elvileg egy másik fiúba szerelmes és be is vallották egymásnak de nem járnak. Tegnap mondta ezt el nekem az egyik lány barátom pedig volt már olyan is hogy kb 3 másodpercig egymás szemébe nézett meg ment haza a busszal én meg gyalog voltam és onnan is engem nézett de elvileg másba szerelmes. Mit csináljak? Nem tudom kiverni a fejemből mert nagyon tetszik ez a lány. Én 16 vagyok ő 15.
2017. okt. 21. 07:22
 1/3 A kérdező kommentje:
*egymás szemébe néztünk
2017. okt. 21. 07:23
 2/3 anonim ***** válasza:
Kezdésnek ráírsz, barátkozol vele...és majd kiderül mi lesz. Veszíteni valód nincs. Attól mert másba szerelmes lehettek barátok is...vagy majd kiszeret belőle.
2017. okt. 21. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem volt már olyan, hogy tetszettünk egymásnak a fiúval, de bizonyos okok miatt nem szerettem volna összejönni vele. És őt egy másik fiú segítségével felejtettem el.😊

Írj rá, aztán lehet bármi.

2017. okt. 21. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!