Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok! Ha rossz időszakotokba...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha rossz időszakotokban vagytok örültök neki ha egy srác megkérdezi hogy mi a baj, vagy inkább hagyjanak békén?

Figyelt kérdés

Az egyik lány az egyetemen nagyon úgy tűnik, hogy mélyponton van, említette is hogy mostanában szomorú. Szerintetek érdemes lenne megkérdezni hogy mi a gond, vagy ilyenkor inkább hagyjam békén?

Még annyi hogy tényleg érdekel hogy mi a gond, és segítenék neki ha tudok.

Tapasztalattal rendelkező fiúk válaszát is várom :d

19/F



2017. okt. 21. 19:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Én mindig azt szoktam mondani ha valakin látom hogy nincs jól, hogy "ha tudok segíteni akkor csak szólj". Szerintem ezzel sokkal több érdeklődést mutatsz mint a "mi a baj" meg a "rám számíthatsz" meg hasonló szövegekkel...

Még esetleg azt mondhatnád neki, hogy "látom hogy nincs minden rendben, van kedved elmenni valahova kikapcsolódni?" vagy ilyesmi... Ha látja hogy nem csak ki akarod szedni belőle hogy mi van hanem tényleg akarsz segíteni, lehet hogy elmondja, és akkor nem csak felvidítani tudod majd hanem tudsz a problémával is foglalkozni.

Viszont ha azt mondja hogy "semmi baj", akkor ne kezdd nyaggatni, attól csak még jobban be fog zárkózni (én legalábbis ilyen vagyok). Inkább kezdj közelebb kerülni hozzá, hogy érezze hogy van egy jó barátja akire számíthat. Ha úgy érzi hogy el akarja mondani akkor el fogja.

Remélem segítettem :)

2017. okt. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én örülnék neki, jól esik az embernek, ha érdeklődnek felőle. :)

16/L

2017. okt. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

#1 Köszi szépen, pontosan egy ilyen tanácsra volt szükségem! :)

#2 Köszönöm a választ neked is :D

2017. okt. 22. 13:59
 4/5 anonim ***** válasza:
Én örülnék, de hát ilyen sose történne meg velem a valóéletben. Szóval szerintem menj oda hozzá és kérdezz rá.
2017. okt. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

En orulok mikor rossz hangulatom van es megkerdezik tolem kedvesen.

Probald feldobni a napjat viccekkel vagy vicces bokokkal de ne ess tulzasba mert abbol gaz lesz.

Vagy hivdd el valahova;)

16/L

2017. okt. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!