Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szeret vagy nem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeret vagy nem?

Figyelt kérdés

Sziasztok

A fiu osztalytarsam nagyon tetszik 14f(azt tudni kell hogy biszexualis vagyok) , o olyan furan viselkedik (mindenki melegnek hiszi) es ois biszexnek vallja magat .

Szokott neha kisebb jeleket adni pl

-megolel es a derekamhoz teszi a kezet

-szorosan nyomul

-neha szokott szemezni velem

-mondtam neki hogy mutassa a kezet (merjuk ossze a kezunket hogy kinek mekkora) es igy rogton ratette a kezet a kezemre

Stb...

En odavagyok a sracert de nemtudom hogy o szeret e , szerintetek szeret ? Vagy tudnatok segiteni hogy milyen lepeseket tegyek meg?



2017. okt. 21. 21:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Probalj meg kozeliteni fele :) szunetekben beszelgetni, akar megkerdezni, hogy suli utan lenne-e kedve valamihez. Ha ez sok akkor csak annyit, hogy “en megyek ma (biztos van valami hely ahol lehet enni pl), nincs kedved jonni, mert nem szeretnek egyedul menni”. Nalam ez segitett egy picit osztalytarsnal. Vagy ha van esely egyutt mentek haza( legalabb egy darabig/ugyanazzal a busszal). Kozel ulsz hozza oran, tole kersz segitseget pl haziban, vagy csak ceruzakat, tollakat. Vagy szervezz valami osztalyosszejovetelt/bulit, es ott probalj kozelebb kerulni hozza:) sok sikert :))
2017. okt. 21. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Gergőnek hivjak a fiút?😂

Mindegy nem ez a lenyeg...

Szerintem szeret teged.

Az en legjobb barátnőm pontosan ezt csinálták egy Gergő nevű osztálytársunkkal osszemérték a kezuket stb.

Ééés összejottek és már több mint 2 éve eggyütt vannak.

Szóval biztos van esélyed ebben már jártas vagyok a barátnőmmel néha éjféli 3ig is képesek voltunk erről irogatni😂😂

Ők már boldogak együtt legyetek ti is❤

2017. okt. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hat nem gergonek hivjak 😂 De koszi ❤
2017. okt. 25. 17:51
 4/4 anonim válasza:
😂Szivesen
2017. okt. 30. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!