Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A barátnőmet megcsaltam, es Ő...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Molly06.07 kérdése:

A barátnőmet megcsaltam, es Ő már nem szeret azóta Úgy mint régen. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az tortenthogy megcsaltam. Le Szo.attam egy lányt. De nem tartottam Magamban es elmondtam. A barátnőm azöta nem tudja mit erez irántam. Mit tegyek??

2017. okt. 21. 23:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
89%
Örülj hogy nem hagyott ott rögtön, vállald a következményeket.
2017. okt. 21. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Bocsánat , de nem vagy normális. A múlton már nem lehet változtatni .
2017. okt. 21. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy nem tudok ezen változtatni... De nincs valami megoldás?
2017. okt. 22. 00:15
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
A következő barátnődet majd ne csald meg.
2017. okt. 22. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Stark2000 ***** válasza:
100%
Véleményem szerint kíméld meg a barátnődet magadtól és hagyd békén. Ezek után ha össze is jöttök megint, szerinted mennyi bizalma lenne feléd? Ez nem egy olyan dolog, amit csak úgy ellehet játszani. Egy perc alatt veszik el és hónapok alatt épül fel.
2017. okt. 22. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Igen... Csak az a baj,hogy ezt a lanyt halálosan szeretem. Soha nem akarom elvesziteni...
2017. okt. 22. 00:21
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akarod elveszíteni akkor nem kellett volna megtenni... Meg istenem? Mi az hogy halálosan szeretem? Ha tényleg ennyire szeretnéd nem tetted volna meg . Javaslom hagyd őt békén hogy tovább tudjon lépni . Egy ilyen hülyével meg senki se akar majd összejönni.... Halalálosan szereti de megcsalja.... Ez olyan mintha szeretem a nutellát de amúgy kivágom a kukába ha kapok belőle
2017. okt. 22. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát akkor meg mi a fenéért csaltad meg?! Aki halálosan szeret valakit, azt nem csalja meg. Annyi hogy említendő hogy legalább nem hazudtál neki. De így jártál, legközelebb a gatyádban tartod a farkad. A lány meg keres egy olyant aki hűséges.


Bocsi hogy ilyen csípősen reagálok de ez nagyon feltud húzni.

2017. okt. 22. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Hmm, te még élsz:?
2017. okt. 22. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha halálosan szeretted volna, nem csalod meg. Ennyire egyszerű.

[link]

2017. okt. 22. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!