Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nem értem a fiú jeleit,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem a fiú jeleit, bejövök/bejöttem neki? Valaki segítsen! 14/L

Figyelt kérdés

Van egy évfolyamtársam aki tavaly piszkált és kezdett bejönni mint barát (együtt volt angol óránk és egy teremben voltunk a másik osztállyal ahova Ő járt). Akkor is gyakran szemeztünk, meg is nevetett, de amikor barátom lett elhallgatott.

Idén próbáltam közeledni, de letiltott Messengeren (semmi olyat nem írtam, csak próbáltam viccelődni, ahogy ő szokott) és élőben meg ha beszélnék elküldene melegebb tájakra. Most is gyakran szemezünk, néha hosszabb ideig és mostanra már nem értem. (egyik haverja valamelyik nap "bókot" adott vagyis inkább a srácnak mondta amikor elmentem onnan)

Kicsit hülyén hangzik az egész, de örülnék ha valakinek lenne valami ötlete, mert nagyon bejön és rossz ez a viszonzatlan szerelem :P

Köszönöm előre is! 14/L


2017. okt. 22. 14:24
 1/6 anonim ***** válasza:

Ez a srác akart tőled valamit, viszont te tőle nem.

Nem ő kellett neked,hanem másikat válaszotttál helyette.

Érthető, ha már nem akar semmit tőled. Nekem elég megalázó lenne vissza kuncsorogni ahhoz a lányhoz, aki már egyszer lepattintott.

És úgy látom, te is scak azért akarod őt, mert nincs jobb. Gondolom szakítottál a másik fiúval és most "Ha nincs ló, a szamár is jó." alapon jó lesz neked ő is. És ez a viselkedés amúgy gáz is, mert nem úgy van ám, mint a ruháknál,hogyha kinyúlott, akkor lecserélem a másikra, amit előzőleg kinéztem.

Amúgyis csak 14 vagy,ráérsz ezzel. Először éredj meg egy kapcsolatra, ebben a korban még egy fiú is sok, nem még kettő.

2017. okt. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem igaz, hogy "nincs jobb". Viszont tényleg bután hangzik, de esélyt se ad arra hogy beszéljek vele. Igazából belátom, sok esélyem nincs, de ha beszélnék vele akkor egy fokkal jobb lenne. Erre kéne valami tanács, hogy hogyan beszélhetnék vele
2017. okt. 22. 14:54
 3/6 anonim ***** válasza:
#2: De nem akar esélyt adni. Okkal. Szerintem hagyd békén, mert még több sérelmet fogsz neki okozni.
2017. okt. 22. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De ezzel ő is sért engem :/
2017. okt. 22. 15:07
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem sért téged. Saját magát védi a sérelmektől. Ez így helyes.
2017. okt. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

mármint ,, amikor a barátom lett, elhallgatott".


Ő lett a barátod, vagy mást választottál helyette? dobtad Őt akivel jól kijöttél, szemeztetek, megbiztattad, jeleket küldtél neki, majd megjelentél egy másik sráccal????


Nagyon jeles jelleb, hogy visszahúzódott, nem akart elmarnia barátod mellől, és inkább letilt messengeren( és ez neki is rohadtul fájt) mint hogy fájdalmat okozzon annak a másik srácnak, meg neked. A saját boldogságát hátrébb sorolja, mint a másét.

2017. nov. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!