Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Akar tőlem valamit vagy csak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akar tőlem valamit vagy csak játszadozik?

Figyelt kérdés

Van egy fiú aki tetszik és úgy tünt hogy én is tetszek neki. Vagyis minden jel arra utalt,mindig engem nézett , minden aprósággal probált piszkálni(nem volt búnkó), simogatta a lábam(nem is egyszer), azt mondta hogy szép vagyok meg cuki, az összes haverja azt mondta hogy tetszek neki.

A legjobb haverom tanácsára (aki neki is a legjobb haverja) azt mondta hogy mondjam el mit érzek. Elmondtam hogy tetszik nekem de le kell mondanom róla, illetve megprobálok kiszeretni belőle mert az egyik barátnőmnek is tetszet. Ő soha nem mondott volna le róla, úgyhogy én tettem mint mindig. Elmondta hogy valamikor én is tetszetem neki de aztán rájött hogy nem vagyok a Tipusa. Ami nagyon fúra hogy akkor tetszetem neki mikor még nem ismertük egymást olyan jól. Elmondta hogy nagyon szépnek talál meg kedvesnek, aranyosnak de nem érez úgy irántam. Ilyenkor azt kérdezem hogy akkor "Mi a pics*ért simogatál?" vagy "Miért bokoltál egyfolytába?"

Azóta sikerült elfelejtenem de most megint kezdek érezni valamit iránta.

Most hogy elmentem két hétre Balira olyanokat ír hogy olyan szép a mosolyom, meg hogy én milyen szép vagyok.

Meg hogy nagyon hiányzok, hogy akármi van számithatok rá és bármit elmondhatol.

Mindent elmond nekem.

Foggalmam sincs miért viselkedik ìgy.

A barátnőim mondják hogy talán rájött hogy szeret mert hiányzok neki.

Hát szerintem meg nem. Foggalmam sincs mit gondoljak vagy tegyek.

Nem akarok búnkó lenni hogy nem írok neki vissza, de kedves se mert nem akarok megint egy nagyot koppani.

Légyszives segítsetek.



2017. okt. 25. 03:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok? Egyébként szerintem semmi akadálya hogy beszélgessetek jókat és akár együtt is lehessetek.
2017. okt. 25. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

15 évesek vagyunk.

Nem tudom hogy most mit vár tőlem. Mit csináljak?

2017. okt. 25. 07:09
 3/3 anonim ***** válasza:

Velem azt történt hogy volt egy fiú aki ugyanígy bókolt hozzámért meg ilyenek. Aztán mondtam hogy én is szeretem. Aztán kiderült hogy ő csak beakar csapni engem. De még mindig ugyanúgy viselkedik. De én nem foglalkozom vele.

Szerintem jobb lenne ha vigyáznál azzal a fiúval bár az is lehet hogy elkezdték tecceni neki.

2017. okt. 25. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!