Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Holnap a volt szerelmem mellé...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Holnap a volt szerelmem mellé ültetnek! Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Holnap mellé ültetnek...nem tudom hogy viselkedkedjek!

:( Tanácsok?


16/L vagyok

ő 17/f

10.-sek vagyunk



2017. okt. 25. 14:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Na de várjunk. Nem ugy van, hogy VOLT szerelmed? Vagy attól félsz, hogy felébrednek az érzések? Mert a barátnőmmel ez volt, es ujra belezugott abba a srácba, mert a fiu beszélgetni kezdett vele, es igazából legjobb barátok lettek. Csakhogy a barátnőm ennél többet akar... Sajnos a szíved érzései ellen nem tehetsz semmit...
2017. okt. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mi az hogy mit csinálj? Viselkedj ugyanúgy vele ahogy bármelyik osztálytársaddal. Ha kérdez válaszolsz, ne úgy mint akinek vágyálma a srác, de ne is kőbunkón. Ha akarsz tőle radírt cerkát vagy csak lemaradtál, szólsz neki ahogy egy másik padtársadnak is szólnál.

Nem kell túl spiláznod.

2017. okt. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) Esetleg hogy szóljak az ofőnek hogy nem szeretnék melléülni? :/
2017. okt. 25. 20:32
 4/5 A kérdező kommentje:
ebben a 10 evben meg nem ultem fiu mellett :/ (na jo csak 2-szer ))
2017. okt. 25. 20:32
 5/5 anonim ***** válasza:
Velem is volt mar igy, csak en nem tudtam, hogy melle fognak ultetni, es nem paraztam be... Hat, oszinten az egesz evben a legjobb 3 honap volt, amikor mellette ultem. Jo lesz az, nyugi :)
2017. okt. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!