Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek elrontottam?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek elrontottam?

Figyelt kérdés
Van egy lány, akivel nemrég felvettem a kapcsolatot.Ahhoz képest hogy ismeretlenül írtam rá elég kedves volt, majd utána is miután felvilágosítottam hogy ki vagyok. Pár nap után azért nyitottabban írt ő is. Kutyát szeretett volna és a segítségére voltam a keresésben aminek láthatóan örült is. Ezután mondtam hogy szeretnék vele találkozni amiben benne is volt és úgy volt majd megbeszéljük mikor. Ezután vettem neki egy ajándékot de személyesen nem tudtam odaadni illetve nem tudtam kivárni így eljuttattam hozzá máshogy. Ennek is örült aztán nem sokra rá megbeszéltünk egy napot amikor találkozunk de sajnos nem jött össze talán az én hibámból de azt mondta akkor majd máskor. Na most azóta nem nagyon tudtam vele értelmesen beszélni mert mindig csak egy szavakkal válaszolt, de én csak írtam neki és szerintem át estem a ló túloldalára mert már az az érzésem hogy zavarom még ha erre a kérdésre mindig nemmel válaszol akkor is. Mindenképpen személyesen akartam volna vele beszélni de már soknak érzem hogy mindig ezzel jövök neki és ezt írom folyton. De tudom hogy csak úgy lehetne előrébb lépni és erre meg is volt az esély, viszont úgy érzem hogy a túlbuzgóságom miatt elriasztottam és ezért nem is nagyon válaszol érdemlegesen, inkább csak zavarom. Viszont szinte a szomszédban dolgozik és arra gondoltam már csak az lehet az esélyem hogy kivárom amikor indul haza és odamegyek hozzá váratlanul. Vagy hagyjam inkább? Mit gondoltok?

2017. okt. 25. 15:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem biztos, h te rontottad el, s nagy valószínűséggel nem. Nem hiszem, hogy az, amiket ide írtál probléma ellen, legalábbis nem olyan hatalmas probléma. Szóval simán meglehet, hogy eredetileg téged ő csak barátnak akart, s ez neki egy picit sok volt barátságnak, vagy az is lehet, h kiszeretett belőled, mert valaki más közben jobban megtetszett neki...
2017. okt. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Talán az utóbbi..Azért amikor ott hagytam az ajándékot a kocsiján szerintem tudta hogy ez nem barátság akar lenni és még mozira is igent mondott. Úgyhogy lehet igazad van abban hogy talált valakit..viszont akkor jó lenne ha mondaná hogy hagyjam őt békén de semmi ilyen ezért gondoltam hogy elkapom személyesen még nem is beszéljük meg. Csak az meg lehet kellemetlen lenne neki nem tudom..
2017. okt. 25. 16:00
 3/4 anonim ***** válasza:
Nyugodtan írj rá így, hogy: "Mostanában keveset írsz, mitől van ez?" Esetleg még beleteheted, h "Mostanában keveset írsz, és úgy érzem, nem akarsz velem találkozni, mitől van ez?"
2017. okt. 25. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Meglehet hogy az lesz és még egyszer utoljára nekifutok.
2017. okt. 25. 16:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!