Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan, milyen jeleket kuldhet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan, milyen jeleket kuldhetnek a sracnak aki tetszik nekem?

Figyelt kérdés
Van egy fiu aki nagyon bejon, elvileg en is neki. Mindig mosolyog a folyosokon, mindig ram ir messengeren es rengeteget beszelunk de ha viszont eloben talalkozunk odamegyek koszonni, megoleljuk egymast es kb ennyi, alig beszelunk eloben. Szerintem fel hogy beeg.. neha ugy erzem hogy nem jovok be neki. Lehet hogy tudja vagy sejti hogy nekem tetszik, de szeretnem jobban a tudtara adni.hogyan batorithatnam vagy mit csinaljak hogy jobban megnyiljon felem, en is fele es beszeljunk eloben is? Milyen jeleket kuldhetnek neki?

2017. okt. 27. 19:47
 1/5 A kérdező kommentje:
Egyebkent egy suliba jarunk, egyel folottem jar. Mostmar nem nagyon beszelunk messengeren se, mostanaban nem ir ram. De eloben nagyon sokat mosolyog ram meg mindig nez... ugyhogy igazabol mar nem tudom hogy mit erez...
2017. okt. 27. 19:50
 2/5 anonim ***** válasza:
Tuti bejössz neki, csak kicsit félénk lehet és nem mer lépni mert nem látta a jeleket hogy szívesen benne lennél többe is, írj rá te ha már ő nem írt egy ideje és élőben próbálj te feldobni egy témát.
2017. okt. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Öleld meg, adjál neki puszit. Ha mindent megbeszéltek messengeren, akkor mit mondjon. Ha nem húzódik el, akkor tudhatod, hogy tetszel neki. És ő is bátrabb lesz. A legtöbb lány sértőnek érzi, ha a fiú meg próbálja megérinteni. Tiszteletben tartja az érzéseidet, és hagyja hogy te kezdeményezz. Nem akar tolakodó lenni. Aki sokat markol keveset fog. Légy vele toleráns. Lehet ilyen a neveltetése. Az ilyen srácok hosszú távra gondolnak. És félnek, hogy elrontanak valamit.
2017. okt. 28. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem a szavak embere. Na és akkor mi van, a szándék a fontos.
2017. okt. 28. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom a valaszoloknak, sokat segitettetek❤❤
2017. okt. 28. 09:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!