Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes lettem a legjobb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes lettem a legjobb lány barátomba. Elmondtam neki, de Ő ezt sajnos nem viszonozza. Mit csináljak? 16/F

Figyelt kérdés
Sziasztok. Mint ahogy azt az előbb leírtam, szerelmes vagyok a legjobb lány barátomba. Hülyeség volt ezt elmondani neki, mert lehet, hogy elveszik a barátságunk. Nagyon fontos nekem és nem akartam rosszat neki, de most nagyon rosszul érzi magát, hogy nem jön össze velem. Azt mondja, hogy találok nála jobbat, de nekem nem kell nála jobb. Biztos, hogy a külsőm miatt nem akar velem összejönni, mert alapvetően egy kedves srác vagyok ( ezt sokan mondják), de nem vagyok valami szép. Segítsetek kérlek. Nem tudom, hogy most mi legyen.😭😭
2017. okt. 28. 13:14
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia.

Nekem is bevallotta legjobb fiúbarátom, hogy tetszem neki. És nekem is nagyon rosszul esett.

Elmagyaráztam neki, hogy nem miatta van, hanem miattam.(Lol klisé lvl1500)

Ezt úgy értem, hogy én még nem akarok kapcsolatot 15 évesen. Nem vagyok még ehhez érett, fura nekem.

A lényeg, hogy nem biztos, hogy veled van a baj, lehet más az oka, hogy nem akar járni veled. Lehet csak a barátságotokat félti.

Mi nagyon jóban vagyunk azóta is, nem nyomul, ugyanúgy hülyéskedünk HA találkozunk. Ugye más középiskolába járunk.

Tehát ha nem sértődsz meg, és utána sem nyomulsz rá, akkor rendben van. Elfelejteni nem fogja, ezért a félreérthető dolgokat kerüld.

(A találsz nálam jobbat szöveg az csak lekoptatás, ne erősködj, hogy nem. Fogadd el.)

2017. okt. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Remélem minél hamarabb túl leszünk ezen. Jó lenne, ha a barátságunk megmaradna, mert tényleg nagyon jó vele beszélgetni, hülyéskedni stb... mindent meg fogok tenni ezért.
2017. okt. 28. 13:46
 3/5 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem mondani, hogy nekünk mindenki mondja, hogy: " össze kell jönnötök" meg " egyszer úgyis összejöttök".
2017. okt. 28. 13:54
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát ez szopó baràtom..
2017. okt. 28. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Jól van. Köszi az értelmes választ :DD
2017. okt. 28. 15:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!