Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Bejövök egy srácnak, de ő...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejövök egy srácnak, de ő nekem nem, mit tegyek ha nem akarom megbántani?

Figyelt kérdés
Szóval, van egy srác, akinek elég feltűnően bejövök. Mindig engem néz (néha tök ijesztően), odajön hozzám, írogat messengeren, és sokat beszélgetünk. Meg kell hagynom, élvezem a társaságát, mert tényleg tök jófej, vicces meg kedves, de nekem ő úgy nem jön be, egy másik srác miatt. Viszont nem akarok egy köcsög lenni aki leszharja őt, meg összetöri a szívét, de jobb lenne ha ezt valahogy közölhetném vele, mert nem akarom elhitetni vele, hogy van esélye, vagy értitek...valami ötlet? >~< 15/L

2017. okt. 29. 21:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mond meg neki, hogy nem jön be neked és nincs esélye nálad
2017. okt. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
tedd friendzone-ba
2017. okt. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Úgyis meg fogod.
2017. okt. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Minél hamarabb megmondod neki, hogy nincs esélye, annál jobbat teszel vele, hidd el!
2017. okt. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is minél előbb tudasd vele, mert ha halasztgatod nagyon mérges lesz rád...
2017. okt. 30. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!