Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Milyen érzés szerelmesnek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés szerelmesnek lenni? 😳 tényleg olyan ahogy le van írva h pillangók a hasba meg amikor vele vagyok ragyog a szív meg ilyenek?

Figyelt kérdés
2017. okt. 30. 12:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Én voltam már szerelmes, viszont pillangót még nem ettem, a szívem meg ha ragyogott is valaha, soha nem világított át a bőrömön, így ilyesmiről nincs információm. Fingom sincs, hogy ki az az elmebeteg, aki ezt kitalálta.
2017. okt. 30. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Akkor mesélj, számodra milyen érzés volt?
2017. okt. 30. 12:49
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Én is voltam már szerelmes. Én se értettem pillangókat a hasamba.

De egyébként jó volt tényleg ragyogott a szívem amikor vele voltam.

2017. okt. 30. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
A szerelem nem egy fizikai érzés, még ha olykor jelentkeznek is közvetett fizikai tünetei (pl. heves szívverés, mert izgulsz, ha meglátod az illetőt), egyenlőségjelet nem lehet tenni köztük. Amikor szerelmes vagy, az adott fiú/lány lesz a legfontosabb dolog az életedben, és a vele töltött időt tartod olyankor a legértékesebbnek. Rendkívül összetett dolog, ezt érezni kell, nem lehet igazán elmondani.
2017. okt. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez a ragyogás a heves szívverés/mellkasi szorító érzés metaforája lenne? Ha igen, szerintem elég hülye kifejezés, ha meg nem, akkor pláne.:D
2017. okt. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Most pont nem vagyok szerelmes, de egy nagyon jó és mindennél erősebb érzés. Ő lesz a legfontosabb az életedben, minden egyes mozdulatát, pillantását imádni fogod. A "pillangók" az a fura érzés amikor meglátod és bármit megtennél érte.
2017. okt. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
92%

mikor meglátod a szerelmed egyből elmosolyodsz, vagy ha csak rá gondolsz akaratlanul is mosolyogsz :)

ha találkozni fogzok izgatott vagy :)

mindíg csak ő jár a fejedbe, számodra mindennél fontosabbá válik :)

mivel barátnőm nincs, a súlyzókkal vagyok most így :) <3

2017. okt. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Nehéz elmondani, de a tüneteket, amik nálam jelentkeznek, el tudom mondani:

A pulzusom, ha rágondolok/vele vagyok 180-200 közé esik, a szívem majd kirobban a helyéről, egy 45 perces tanóra+ előtte a 10 perces szünet meg utána a 2-3 perc pakolás felér egy másfél órás edzéssel kalória égetés szempontjából(legalábbis én mindig éhes leszek ezután:D), a fejem vörös lesz, érzem a forróságot, nem tudok mellette pulcsiban megmaradni, mindig kedves vagyok, már-már túlzottan is, bármit megadnék neki, akár a vesémet is eladnám neki, ha kéne. A közelében megbénulok, mindent leverek, nekimegyek az asztalnak, semmit sem találok, mindig mosolygok. Folyton őt nézem, még akkor is, ha a terem teljesen más végében van. Imádom, ha hozzámér, persze ez csak ritkán van, és sajnos van egy olyan szokása, hogy mindig bocsánatot kér, ha órán összeér a lábunk, pedig nem kéne, mert az olyan jó. Ja és a beszédem sincs rendben: vagy túl sokat vagy túl keveset beszélek, van hogy hadarok, meg van, hogy magas/ijedt hangon szólalok meg, néha tolakodó vagyok, rossz témát hozok fel vagy egyáltalán nem tudok témát felhozni meg asszem volt olyan is, hogy beleröhögtem egy mondat közepébe, ami nem is volt vicces, csak be voltam feszülve és így oldottam a feszültséget.


Szóval ja, elég összetett:D


Ui.:bocs, hogy kisregény lett, és bocsi a sok 'volt'-ért, nem találtam jobb szót.:S

2017. okt. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
A szerelem olyan, mintha bepisiltél volna. Mindenki látja rajtad, de csak te érzed a melegségét :) Folyton mosolygás, pirulás ha úgy van és szemragyogás :) ha pedig nem látod akkor szomorú vagy, egyedül érzed magad
2017. okt. 30. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

A szerelem nagyon jó érzés. Ha látod azt a fiút/lányt akibe szerelmes vagy akkor általában zavarba vagy. Aggódsz érte. Amikor látod boldog vagy. Amikor ő boldog te is az vagy amikor szomorú akkor szomorú. Mellette a világ legboldogabb emberének érzed magad. Mindig rá gondolsz.

Az nagyon rossz érzés a szerelemben amikor féltékeny vagy azt nem kívánom senkinek.

De összességében nagyon jó szerelmesnek lenni.

2017. okt. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!