Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek hogy "adjak" tobb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogy "adjak" tobb onbizalmat egy srac fele aki felenk es fiatalabb nalam egy evvel?

Figyelt kérdés
Milyen jeleket adjak neki hogy tobb legyen az onbizalma es egyertelmuve tegyem hogy nem csak baratkozni szeretnek vele.

2017. okt. 31. 18:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Beszélgess vele, nézz a szemébe, igazából az életkorról ne is beszéljetek, mert lehet, ő zavarja, ha tudatosan beszéltek róla, 16/F
2017. okt. 31. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mondjuk menj oda hozzá és mondd meg neki.

Hiába csak egy év, én bele se mertem gondolni, hogy idősebb csajnál legyen esélyem, pedig nem régen voltam sulis (gondolom azok vagytok).

Én megértem, hogy a srácnak kéne kezdeményeznie, de azért ilyen helyzetben kicsit "hord te a nadrágot", aztán majd feloldódik és nem lesz félénk.

2017. okt. 31. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszonom sokat segitettetek❤
2017. okt. 31. 19:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!