Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szeretné ha lenne köztünk valami?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretné ha lenne köztünk valami?

Figyelt kérdés
Volt egy lány akinek régen tetszettem, azonban én akkor erről SAJNOS nem vettem tudomást. Kb 2 év elteltével tetszik ez a lány és jóba vagyunk. Sokat beszélünk és jól kijövünk egymással. Mindig gondosan figyeltem, h ne legyünk túl sokat együtt, bókoljak neki, szóval, h ne legyünk jó barátok. Volt olyan, h megpróbáltam hozzá közelebb kerülni és akkor azt mondta, h nem jövök be neki. Aztán később sokszor volt, h ő jött oda hozzám, beszélgettünk, hozzámért, volt, h meg se szólaltunk csak néztünk egymás szemébe. Kb egy hónapja beszéltünk kettőnkről, és azt mondta, h egyértelmű, h nem vagyunk barátok és, h vmi majd kialakul, meg örülne, ha velem lehetne, de jelenleg szerelmes valakibe. Nagyon rossz érzés volt, bele is törődtem, h nem lesz semmi. Aztán pár nap múlva megkérdezte, h emlékszem-e mit beszéltünk akkor, majd kb rá egy hétre elmondta, h nem alakultak jól a dolgok azzal a fiúval és nem lesz köztük semmi. Eddig nem igazán léptem az ügy érdekében, de azt lehet itt az ideje, h felszedjem. Jól gondolom, h lehet ebből valami, többet akar tőlem? Vagy ti mit gondoltok erről? Nagyon kíváncsi vagyok, ez az első alkalom, h mehogosztom a teljes sztorit. Előre is köszönöm a segítséget 18/f

2017. nov. 1. 08:46
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Elképzelhető, elhívod, találkozol vele, és majd kiderül.

Egyébként nekem kicsit fura, hogy először másba szerelmes pár nap múlva meg már veled enyeleg. Persze benne van, hogy bizonytalan, de azért légy óvatos a vele, nehogy hülyét csináljon belőled!

2017. nov. 1. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

"Jól gondolom, h lehet ebből valami, többet akar tőlem?"

Aranyapám! Ne az érdekeljen, hogy ő mit akar tőled, hanem tegyél róla, hogy azt akarja, amit te.

2017. nov. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!