Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmi kapcsolatokban...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmi kapcsolatokban érdemes kompromisszumot kötni? vagy inkább fanatikusan küzdjünk azért akit szeretünk még ha ez az érzés nem is kölcsönös és fájdalommal jár?

Figyelt kérdés

a fanatikus kompromisszum nélküli közdelem akár éveken át szenvedve eredményt hozhat?

van egy elég bizonytalan párkapcsolatom vagyis inkább viszonyom valakivel már lassan 1 éve és rengeteg fájdalommal jár ez a kapcsolat, de mégis szeretem és nem birok neki nemet mondani ha áthív magához 10 15 perc önfeledt boldogság megér 1-2 hét szenvedést?


2017. nov. 2. 14:12
 1/3 A kérdező kommentje:
21 f vagyok
2017. nov. 2. 14:19
 2/3 anonim ***** válasza:

Miből gondolod, hogy nem kölcsönös?

Miért nem vele vagy?

Miért szenvedsz vagy érzed azt h fájdalommal jár?


Viszonyt vagy párkapcsolatot nem lehet egy lapon említeni. Rohadtul nem ugyan az!!

2017. nov. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

igazából pár hónapott együtt voltunk rendesen azért párkapcsolat. aztán szakitotunk a nagy korkülönbség miatt de ő folyton keresett telefonon aztán találkozgatunk már lassan 1 éve, heti, 2 heti szinten szerelmeskedünk vagy ilyesmi úgy hogy nem a barátnőm hivatalosan.

lehet hogy ö is szeret valamilyen szinten de ő ezt nagyon könnyedén fogja fel

ő neki én egy vagyok a sok jófej szerethető pasi közül, de nekem ő meg az egyetlen.ez a köztünk lévő különbség ami miatt végül is szenvedek szerintem.

2017. nov. 2. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!