Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy érjem el hogy egy lány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy érjem el hogy egy lány érdeklődjön irántam?

Figyelt kérdés
Én 17 vagyok, ő 15. Nagyon tetszik nekem, beszélgető viszonyba vagyunk. Én szoktam odamenni hozzá, Facebookon is üzenni. De ő soha nem ír magától, vagy jön oda beszélgetni. Ha beszélgetünk akkor nem érzem úgy, hogy próbálna lekoptatni. Mostmár ha írok neki, akkor olyan érzésem van mintha erőltetném magam.

2017. nov. 2. 20:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Hmm, egy két napig ne írj rá, vagy hívd el valahova beszélgetni, olyan helyre amit ő is szeret. És azért is lehet, hogy nem ír, mert lehet nagyon tetszel neki, és ő félénk. 16/F Ha kell valami írj privátot, válaszolok amint tudok.
2017. nov. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem küldj felé jeleket még, lehet nem voltál vele egyértelmű. Pl. Nézd sokat, amikor visszanéz mosolyogj rá és szemezz vele. Ha tovább nézzük a testbeszédes jeleket: fordítsd a lábfejedet felé, vedd fel te is ugyanazt a testhelyzetet. Túrj bele a hajadba amikor rád néz. Nekem is írj nyugodtam privibe, ha tudok segítek még.😊 16/L
2017. nov. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hívd el valahova. Semmi különös egy kávé/tea/forrócsoki + séta. Ha belemegy az már jelent annyit hogy nem utál.

Lehet hogy nem szeret online beszélni (csak magamból kiindulva). Azt nem íetad hogy hol szoktatok beszélgetni helyileg ,de feltételezem iskolában.

Az se feltétlenül a legalkalmasabb helyszín.

Próbáld meg ,hívd el ,veszteni valód nincs:)

2017. nov. 3. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Vagyunk olyan viszonyba hogy biztos ne utáljon. Egy kollégiumba vagyunk.
2017. nov. 3. 08:42
 5/5 anonim válasza:
Szerintem is hívd el valahova. Vannak olyan lányok(pl én is xd), akik nem írnak rá csak úgy senkire, főleg nem arra, aki bejön nekik. Ha amúgy szívesen beszélget veled meg minden, akkor no para.;)
2017. nov. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!