Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem jövök be egy fiúnak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem jövök be egy fiúnak sem aki illene is hozzám, Pécsen?

Figyelt kérdés

15 éves lány vagyok, kicsit alter, nem vagyok ronda, nem vagyok hülye, sőt szerintem értelmes. Alacsony vagyok, vékony, barna haj és szem.

Az a problémám van ,hogy minden fiú akinek bejövök, egyik sem hozzám való, tudom mert ismerem magam. Sokan elítélnek mert franciás vagyok, de nem mindenki füvezik meg nem mindenki raszta, de ha mégis, akkor talán meg kellene őket ismerni.

Valaki tud nekem bármi tanácsot adni akár privátban?

Vagy esetleg helyeket ahol nem nyuszi fiúk vannak, és jó a hangulat, zene? Ja ami még nagyon necces az, hogy kolis vagyok.

Előre köszönök mindent

15/L



2017. nov. 8. 17:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Csinos
2017. nov. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

pacsi

csak müszis vagyok

de ne menj el az átlag korodbeli gangekkel.mert fuckboyalert.találsz jobbat

2017. nov. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 highsc ***** válasza:

Én is pécsre járok suliba, mondjuk én manapság lányokat nem találok akivel érdemes lenne ismerkedni, szórakozóhelyeket nem ajánlom mert sok az egy éjszakás kalandot kereső ember, meg ismerkedésre nem valami alkalmasak ezek a helyek. Szerintem ismeretségi körből próbálkozz hátha, de ha gondolod rám írhatsz és privátban elbeszélgethetünk :)

17F

2017. nov. 12. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Üdv! Írj privát üzenetet és elbeszélgetünk.
2017. dec. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!