Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan hódítsam meg egy lány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hódítsam meg egy lány szívét? (Infók lent! )

Figyelt kérdés

Sziasztok!Én egy 13 éves fiú vagyok,161cm magas.

Manapság nagyon sokat álmodozok arról,hogy milyen jó lenne,ha lenne barátnőm.Pár lányba már voltam szerelmes,de soha nem mertem velük közölni az érzéseimet.Féltem a visszautasítástól.Olyan jó lenne egy lányt ölelgetni,puszilgatni..

Szexről még egy jó darabig nem lenne szó.

És mielőtt még valaki utálkozó megjegyzést szeretne tenni,akkor azt azért elmondanám,hogy nekem nem azért kell barátnő,hogy a haverjaimnak menőzzek vele!

A szüleim/barátaim szerint is érettebb vagyok a koromhoz képest.

És a haverok közül sincs szerencsére ,,pávagyerek"


Hogyan hódíthatnám meg egy lány szívét,aki nekem iszonyatosan tetszik? :( A válaszotokat nagyon szépen megköszönném!



2017. nov. 8. 20:27
 1/5 anonim ***** válasza:
89%
Kedveskedj neki, menjetek együtt valamilyen iskolai rendezvényre pl vagy csak úgy hívd el sétálni, hogy ismerkedjetek. Ha szimpatikus vagy neki, az ki fog derülni. Kezdeményezz te, kérdezz róla, de ne túl nyomulósan :)
2017. nov. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát, az én módszerem az, hogy ráírok Facen, rákérdezek a napjára, megpróbálok előhozni beszédtémákat. Ha valamelyik iránt érdeklődést mutat, arra kell öszpontosítani. Ez nálam több órányi beszélgetést hozott be xD Aztán, hamár elég közvetlenül tudtok beszélgetni, ezt át kell ültetni a való életbe. De itt is el kell mondani, amit minden ilyen esetben javasolni szoktak: Ne legyél nyomulós. Ne legyél zavaró számára. És a legfontosabb: Ne legyen barátja a közelében, mert az csak felkavarja a dolgokat. Ha így is tudtok beszélgetni, már csak szépen rá kell térni erre a témára... Én ezt a módszert elég sikeresen alkalmaztam. Sok sikert, haver!


15/F


[TUTORIAL VÉGE]

2017. nov. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Menő manó43 ***** válasza:
100%
Na végre, egy éretten gondolkozó 13 éves. Nos, első sorban ismerd meg jobban a kiszemelt lányt (érdeklődési kör, személyiség, hobbi stb)beszélgess vele, fedezd fel hogy miben hasonlítotok stb. Ezek után (ki idővel) ha alakul köztetek valami, akkor hívd el valahova. Nem feltétlenül randira , csak egy találkozóra, valami könnyedebb programra. Ha az eddig felsoroltak összejönnek, és a lány is kifejezi valahogy, hogy tetszel neki, akkor már sínen van az ügy. Remélem tudtam valamicskét segíteni. Sok sikert, szurkolok neked!
2017. nov. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szólitsd meg először. Kezdj el vele beszélgetni. Bókolj neki. Aztán ha már elég jóban vagytok és sokat szoktatok beszélgetni hívd el valahova. Az fontos hogy ne legyél túl nyomulós mert az nagyon idegesitő tud lenni.( Ezt úgy értem hogy ha látod rajta hogy most nem akar veled beszélgetni/lenni akkor ne menj oda hozzá. )

Remélem tudtam segíteni. Sok sikert!

14/l

2017. nov. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek!Sokat segítettetek! :)
2017. nov. 9. 06:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!