Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Egy srác kinek barátnője van,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy srác kinek barátnője van, mégis belé szerettem, hogyan tudjam hanyagolni, ha minden nap találkozunk?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szóval az lenne, hogy van egy fiú, kinek már két éve van barátnője. Nagyon jóban vagyunk fél éve ismertem meg és hetente többször találkozunk.(Diákmunka miatt) Egy időben azt hittem akar tőlem valamit, mert nagyon kedvesen viselkedik velem. 1-2 hónapja pedig úgy érzem fülig belé szerettem, mindig rá gondolok és tegnap nagyon féltékeny lettem amikor láttam barátnőjével. Rá jöttem, hogy ő nem csak velem ilyen hanem mindenki mással is és tényleg szereti a barátnőjét. Szerintetek, hogyan tudnám elérni, mit kellene tennem, hogy ezt az egészet végképp befejezzük? Értem én, nem akarom megbántani és nem beszélgetni vele, de nem akarom, hogy emiatt megromoljon közöttük a kapcsolat és miattam szakítsanak.

2017. nov. 9. 08:50
 1/2 kkevink12345 válasza:

Elfelejteni nem tudod... Főleg ha 1.


De ha keresel egy másik fiút aki tetszik akkor talán evisz a gondolatod arról a fiúról

2017. nov. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Bocsi, de azt mondtad hogy mindenkivel olyan kedves, mint veled, és hogy szereti a barátnőjét...az utolsó mondatban azt írtad hogy nem szeretnéd, ha miattad szakítanának...honnan veszed hogy szakítana ha megtudná hogy bejön neked? jobb lenne, ha egy szabad sracot keresnél nem pedig egy olyat, akinek már van kapcsolata. Ez így neki is jobb és neked is :)
2017. nov. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!