Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit kéne tennem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

Sziasztok, ismét egy tinilány szerelmi problémáit olvashatjátok. Előre meg szeretném köszönni, hogyha végigfutjátok. De, előre leírnám, hogy nem feltétlenül rendelkezik mondanivalóval vagy bármilyen kérdéssel, inkább csak kiírtam magamból. De, persze nagyon örülök minden kommentnek, véleménynek, sőt... És persze elnézést a hosszabb megfogalmazás miatt.


Nem rég költöztünk el, és hát az új gimibe, nagyon megtetszett az osztálytársam, 16 évesek vagyunk.

Év elején még egészen közömbös volt számomra.

De, ahogy teltek a hetek napok, felkeltette a figyelmemet, és azt vettem észre, hogy talán ez kölcsönös is. Többször kereste a tekintetem, "véletlenül" hozzám ért, mosolygott, kereste a figyelmemet, mintha jeleket adna. Ezáltal én hát egyre inkább beleéltem magam a szituációba, ami egészen nagy hibának bizonyult.

Ugyanis ott kezdődnek a problémák, hogy az osztálytársunkkal (28-an vagyunk) összejött. Na most, innentől kezdve olyan szinten van elrontva a helyzet, ahogy csak lehet. Egész tanítás alatt ott simogatják, becézgetik egymást. Amit nem kell mondanom, hogy szívesen kihagynék.

Azóta próbálom kerülni inkább, mert nem tudom mit csináljak. De, mintha ő is hanyagolna, ami nem feltétlenül baj.

Szerintetek akart tőlem valamit, vagy csak hülyített? Én nagyon belebolondultam a srácba, de ez így keserves. Nem akarok szívtelen r#banc lenni, aki szétszed egy kapcsolatot, és nem is fogok pláne, hogy értelme se lenne. Az lenne a legjobb, ha elfelejteném, és el is akarom, elhatároztam, felesleges küzdenem, de nem megy egyelőre. Remélem majd sikerül.


Köszi, hogy elolvastad. :D



2017. nov. 10. 20:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Ebből az egészből nincs értelme kapcsolatot keresned. Sőt mitöbb még túl fiatal a szerelemhez is . 19f
2017. nov. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sajnálom, hogy ezt mondom, de kikosaraztak. Ha téged akarna, nyilván nem jött volna össze azzal a lánnyal, így egyértelműen nem tudod a kapcsolatukat tönkretenni.
2017. nov. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 kicsitocsi válasza:
Amit még az előttem írókhoz hozzátennék az az, hogy ha érted elhagyja azt a lányt akivel most összejött, akkor téged is nagyon könnyen otthagy. Amit ajánlok az az, hogy próbálj minél többet a barátnőiddel lenni, könnyebb lesz elfelejteni a srácot és utána meg csak nevetsz rajta. ;)
2017. nov. 11. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat! Szerintem is jobbat teszek magamnak ha nem álmodozom tovább a srácról. Megpróbálom elfoglalni magam, aztán valahogy majdcsak lesz.
2017. nov. 11. 18:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!