Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mit tudnék tenni?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tudnék tenni? (16/L)

Figyelt kérdés

Van egy fiú az osztályban, aki 3 hétig küzdött azért,hogy együtt legyünk, majd amikor összejöttünk kb. 1 hét múlva kezdtem úgy érezni, hogy elhanyagol,ő azt mondja hogy ugyan úgy szeret, de én úgy érzem hogy annyira már nem, a barátaim szerint kiszeretett belőlem,vagy rám unt..egyik sem jobb..:(

Alig ír, a találkozókat mindig lemondja, amikor még nem jártunk olyan szép és jó volt minden...szerintetek mit tudnék tenni? :/



2017. nov. 10. 21:05
 1/3 A kérdező kommentje:
Az elején nagyon oda volt értem..
2017. nov. 10. 21:12
 2/3 anonim ***** válasza:
Szakíts vele.
2017. nov. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy itt nem ez a helyzet, de elmondom, hogy velem mi volt a te korodban :D Amúgy most 20 éves vagyok ... nem sokkal idősebb, de teljesen más.


Akkoriban nagyon akartam egy barátnőt, de olyan lánnyal igazán nem tudtam összejönni, aki igazán tetszett, mert kicsit nagy darab voltam és nem a legszebb .. ezért gyakra kompromisszumot kötve lejebb adtam a mércét és össze jöttem egy olyan lánnyal akivel volt esélyem.


1-2 héten át jól éreztem magamat, de aztán rá jöttem, hogy igazából nem vagyunk kompatibilisek és igazán nem is tetszik... Ez után általában elkezdtem hanyagolni a lányt míg 1-2 hét mulva nem szakítottam vele.


Mindez többször is megtörtént. Szerencsére azóta magabiztosabb vagyok és sokat változott a külsőm és a személyiségem, ezért soha sem tennék ilyet.


Remélhetőleg nálad nem ez a helyzet, de gondoltam hasznos lehet a történetem, mint egy lehetséges magyarázat...

2017. nov. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!