Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek nyomulós vagyok?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nyomulós vagyok? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Megismertem egy srácot,az elején minden jól ment ...beszélgettünk.Legtöbbszőr személyesen,interneten én keresem a társaságát,látszólag nem bánja. Egyszer elmondtam neki nem szeretnék belemászni a személyes terébe, erre a reakció igazából csak annyi volt "nem éreztem eddig még ezt,ha így lenne szólnék".Szeretném megölelni mikor találkozunk ,vagy megpuszilni de még csak pár hónapja ismerjük egymást(4),és félek azt fogja érezni rámászok . Szerintetek rossz ötlet?Facen se mindig válasszol,szeretném ha venné a lapot. Nem gondolom,hogy ezzel megaláznàm a "nőiességem" ,hogy kezdeményezek nem szeretem az egy helyben totyorgást. Kerek perec megmondtam neki szeretek vele beszélgetni,és sokat gondolok rá..de egy ideig hatott ez a kijelentés. Nincsen barátnője,én pedig beleszerettem. Volt egy pàrkapcsolatom ahol állandóan megkaptam a "pióca "jelzőt éppen ezért félek közeledni pl a megölelésre célzok egyszer elhatároztam,hogy most megteszem...de annyira stresszeltem,hogy biztos ő is azt gondolja majd mint az exem a megismerkedésünk elején. Pedig senkit se láncolnék magamhoz,nem ez a cél. Érzem nem szabad elengednem őt magam mellett, de mi az aranyközépút? Milyen ha egy lány teszi meg az első lépést? Mikor nem kell már foglalkozni az adott illetővel? Hogyan tudnám magamra vonni a figyelmet?

17/L


2017. nov. 11. 21:46
 1/6 kkevink12345 válasza:
Szerintem csókold meg és utána ha ő os akarta akkor megpuszilhatod stb. Ha meglátod
2017. nov. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nincs arról szó, hogy megalázod a nőiességed, nyugi. Viszont azzal vigyázz, hogy akkor már ne nyomulj, ha a fiú egyáltalán nem mutat semmi érdeklődést. :/ Nekem tetszik ha egy lány "pióca", de ne minket kérdezz, hanem inkább vele beszéld meg, elég király csajnak tűnsz, nem fog gondot okozni egy ilyen téma sem. :)
2017. nov. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mikor találkoztok nyugodtan megölelheted, ez is egy köszönési forma, nem fogja nyomulásnak venni. Én például mindenkit megölelek, mikor találkozunk, legyen az első, vagy sokadik találkozás, fiúval vagy lánnyal. Eddig még senkinek nem volt baja vele. Ez azt is mutatja, milyen közvetlen, barátságos vagy. Megpuszilhatod esetleg, ha visszaölelt, de ha nem akarod, akkor majd következő alkalommal.

Sok sikert! :)

2017. nov. 12. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2017. nov. 12. 16:22
 5/6 anonim ***** válasza:

a legjobb recept... szólj be neki valamit, fingjál az orra alá aztán nevess rajta :D :D


utána meg keress egy prostit egy nagy netes oldalon az legalább 100% és nincs kudarc élmény :D

2017. nov. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 OLYMPUS válasza:
Mázlista csávó bárcsak találkoznék hozzád hasonló csajjal szerintem nem megalázó ha te kezdeményezel mert legalább tudatod vele azt hogy létezel és hogy mit érzel így muszáj csinálnod valamit mielőtt valaki megelőz téged sok sikert !! :)
2017. nov. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!