Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mit akar?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit akar?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, aki nagyon helyes de eddig csak barátok voltunk, mert volt barátnője. Most viszont egyre jobban kezdem úgy érezni, hogy néha már túl közel akar kerülni hozzám. Van, hogy ha társaságban vagyunk, a vállamat átkarolja vagy ha mond nekem valamit mindig nagyon közel hajol az arcomhoz és úgy mondja. Sokszor hozzámér vagy néha a hajamat megigazítja ha az arcomba hullik. Mostanában többször rajtakapom, hogy engem néz és ha odanézek, tovább néz és elmosolyodik. Most már tényleg kezdek összezavarodni, hogy mi van... örülök neki, hogy barátunk vagyunk meg nagyon jóban vagyok vele, csak feltűnt, hogy mintha kicsit több lenne... Szerintetek ez jelzés tőle? Vagy mi?

2017. nov. 12. 17:24
 1/1 anonim válasza:
Ezek alapján igen ezek kicsi jelzések hogy érdeklődik irántad
2017. nov. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!