Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek tetszem a csajnak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszem a csajnak?

Figyelt kérdés

Volt egy lány akibe elképesztően bele voltam zúgva, de már túlzás volt

Lényegében élőben szemkontaktuson kívül más nem történt, amolyan plátói volt a dolog a részemről. Egyszer csak összeszedtem a bátorságom és írtam neki. Eleinte rendes volt aztán elkezdett felületes lenni. Sajnos nem értek még úgy a lányokhoz, szóval kicsit bénácska voltam. Biztos tudta h tetszik nekem, de kozbe lett pasija en viszont meg kicsit irogattam neki, ekkor mar total lepattintosan valaszolt. Kitudodott a dolog es sokaig basztattak vele az osztalyba. Utana szakitott a pasijaval en pedig nagyon megharagudtam ra mert bunko volt velem. Azota nem irtam neki es a szerelem megszunt csak ugy vagyok vele hogy hat azert csinos, de haragszom az egeszre. Azota sokszor megnezeget engem a folyoson, osszevont orakon is sokszor bamult engem. Szerintetek mi lehet ez ? Rájött hogy mégis tetszem neki ? Nem értem.

Amúgy 17/F... ő is 17

Normális válaszokat, légyszi :)



2017. nov. 12. 20:37
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem :(
2017. nov. 12. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Értem

De miből következtettél ? Kifejtenéd ?

Amugy fiú vagy ?

2017. nov. 13. 22:07
 3/9 anonim ***** válasza:

Csak szanakozik rajtad most h hirtele n nincs pasija mar te isjo lennel nehogybelemenj...

17L

2017. nov. 14. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
16%

Legyen BÜSZKESÉGED


es kezdj el vele te játszani....hívd el valahová ahová nem mész el hadd álljon egyedül másnap meg röhögd szembe XD


Én mar csinaltam ilyent. Találkozáskor hívott ő is meg két barátnője is hogy hol vagyok :D kiröhögtem xd szegenyke még taxit is fizetett :D

2017. nov. 14. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Utolsó!

Az olyan gerinctelen férgek miatt, mint te nem bízik a legtöbb lány a pasikban. Kivánom, hogy ugyan ezt kapd meg egy csajtól! További szép estét.

Kérdező utolsóra ne hallgass. A lány nem tett semmit, ami miatt ezt meg kéne csinálnod vele. Volt pasia, persze, hogy lepattintott. Most az, hogy rádnézett párszor? Ezért így pofara kell ejteni? Hagyjuk már. :D Ilyet csak a gerinctelen, megkeseredett emberek csinálnának.

Szerintem engedd el, max ha ő kezdeményez. :)

2017. nov. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Igazából ha még mindig bejön akkor miért ne próbálkozz, de ne bénán sőt inkább hagyd h ő lepjen, te meg csak segíts neki vagy valami és o észreveszi és ő lép és akkor nem valószínű h elrontod.. ja és szerelem az nem attól van h ranezel az kicsit más..
2017. nov. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Igazából túl tettem magamat rajta és szinte csak negatív élményem van vele és ha meghallom a nevét vagy hallok valanit róla nem szomorúság tölt el, inkább harag, túl tettem magamat rajta ténylegesen. Már közel sem tetszik de külsőre sem úgy mint 1 éve, már nem érdekel, ennyi :)

Szerintem egy abszolut normális kinézetem van, edzek is és az arcom se csúnya egyáltalán, öltözködésemre figyelek, nem vagyok holmi kis nyomi srác.

Ő meg... Simán pattintott pedig nem egy 10/10, csak nekem tetszett annyira régen. Vicc az egész szerintem.

2017. nov. 22. 21:28
 8/9 anonim ***** válasza:
Jól tetted hogy elengedted :)
2018. jan. 7. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egyet értek a harmadikkal.
2018. jan. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!